Nowa poradnia Urologiczna już Otwarta W Żywieckim Szpitalu!

W Szpitalu Żywieckim do szerokiego wachlarza poradni specjalistycznych dołączyła właśnie kolejna – urologia. Od teraz będzie możliwość skorzystania z usług dwóch specjalistów w dziedzinie urologii.

Nowa poradnia urologiczna w Szpitalu Żywieckim

Wprowadzenie nowej poradni w Szpitalu Żywieckim to kolejny krok w zapewnieniu kompleksowej opieki medycznej dla pacjentów z problemami urologicznymi. Poradnia ta ma na celu diagnozowanie, leczenie oraz zapobieganie różnym schorzeniom układu moczowego u mężczyzn i kobiet oraz układem rozrodczym u mężczyzn. Dzięki dostępności dwóch doświadczonych lekarzy urologów, pacjenci z terenu Żywca i okolic mają możliwość skorzystania z wysokiej jakości usług medycznych. Oto niektóre z chorób, które są leczone w poradni:

  • infekcja układu moczowego
  • kamica nerkowej
  • choroba gruczołu krokowego (prostaty)
  • nietrzymanie moczu
  • nowotwory układu moczowego
  • zaburzenia erekcji i niepłodności męskiej

Zespół medyczny poradni urologicznej

W poradni urologicznej będzie przyjmować dwóch specjalistów – lek. Paweł Pawlaczek oraz lek. Adam Kołodziejczyk. Obaj są doświadczonymi lekarzami, którzy nie tylko prowadzą konsultacje, ale także wykonują zaawansowane operacje urologiczne w ramach Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Żywiec – m.in. endoskopowe leczenie kamicy dróg moczowych, zabiegi z zakresu urologii onkologicznej czy leczenie chorób gruczołu krokowego (prostaty) oraz wiele innych.

Jeśli potrzebujesz konsultacji urologicznej możesz umówić się na wizytę kontaktując się z szpitalną rejestracją, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00 . Nr tel: 33 44 01 400 

Po wielu miesiącach intensywnych rozmów z Narodowym Funduszem Zdrowia, Szpital w Żywcu w ostatnim czasie otworzył również Poradnię Kardiologiczną. Przeczytać możesz o tym w poniższym artykule.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry