Popularny szlak pieszo-rowerowy w Bielsku-Białej zostanie zamknięty – MAPA

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował o wyłączeniu z ruchu trasy pieszo-rowerowej, która znajduje się w ciągu ulicy Księży Las i biegnie pod drogą S1. Utrudnienia związane są z budową tejże drogi na odcinku Kosztowy – Bielsko-Biała. Jak długo potrwają utrudniania?

Trasa pieszo-rowerowa, która znajduje się w ciągu ulicy Księży Las i biegnie pod drogą S1, została wyłączona z ruchu od dnia dzisiejszego tj. 12 lipca z powodu rozpoczęcia prac budowlanych na odcinku Kosztowy-Bielsko-Biała. Decyzja ta ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno dla pieszych, jak i dla rowerzystów, ponieważ budowa drogi wiąże się z ruchem ciężkim i potencjalnymi zagrożeniami dla użytkowników trasy.

Wykonawca remontu drogi zadeklarował, że trasa pieszo-rowerowa będzie niedostępna przez cały okres budowy, który przewidziany jest do końca sierpnia. Oznacza to, że wakacyjne miesiące będą czasem utrudnień dla osób korzystających z tej trasy. Zaleca się znalezienie alternatywnych tras pieszych i rowerowych, aby uniknąć dyskomfortu spowodowanego wyłączeniem trasy w trakcie wakacji.

To nie jedyne utrudnienia jakie zapowiedziano w tym rejonie. Wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na tzw. zakręcie idiotów. Przeczytać o tym możecie tutaj: 

sciezka pieszo-rowerowa ksiezy las bielsko-biala

foto: Miejski Zarząd Dróg 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry