Ponownie będziemy mogli usłyszeć piosenki Kory! Kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

Sezon teatralny w Bielsku-Białej rozpoczyna się spektakularnie! Teatr Polski w Bielsku-Białej ogłosił swoje plany repertuarowe na pierwszą część sezonu, i zapowiada się niezwykle muzycznie, przebojowo i widowiskowo. Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń jest powtórka letniego koncertu piosenek Kory Jackowskiej.

Koncert piosenek Kory zachwycił bielską publiczność

Na zakończenie Dni Bielska-Białej, mieszkańcy mieli okazję delektować się wyjątkowymi koncertami, które przybrały zaskakujący wymiar. Okolicznościowe widowisko Kory Jackowskiej w oknie Teatru Polskiego przyciągnęło tłumy bielszczan i stanowiło unikatowy hołd dla twórczości i osoby Kory.

Ludzie zebrani przed teatrem, wzdłuż ulicy Zamkowej, na murach zamku Sułkowskich, a nawet na placu Chrobrego razem z wykonawcami nucili takie przeboje jak “Kocham cię, kochanie moje,” “Szare miraże,” “Lucciola,” czy też finałowe “Cykady.” To niezapomniane wydarzenie artystyczne pozostawiło trwałe wrażenia w sercach publiczności.

fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB
fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Sylwester 2023 w Teatrze Polskim

Ale to nie koniec emocji! W grudniu Teatr Polski w Bielsku-Białej zabierze nas ponownie w podróż wspomnień do piosenek Kory. To wydarzenie zapowiada się jako niezapomniana uczta muzyczna i artystyczna.

W grudniu będziemy także wracać wspomnieniami do gorącego Buenos z piosenki Kory, podczas powtórki letniego koncertu w oknie teatru. „Boskie BB” zostanie bowiem przeniesione na Dużą Scenę.

Jak dowiedział się nasz portal, koncert “Boskie BB” odbędzie się w sylwestrowy wieczór. Jak co roku wydarzenie będzie podzielone na dwie części.

Na początku wieczoru zostanie zaprezentowany spektakl komediowy. Z kolei w drugiej, muzycznej części sylwestrowego wieczoru, widzowie będą mieli okazję bawić się przy przebojach Kory Jackowskiej. W koncercie wystąpią utalentowani aktorzy Teatru Polskiego, a ich występ będzie uświetniony muzyką na żywo, którą zaprezentuje Bielska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Jacka Obstarczyka.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt