Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego 2024 – ostatnia szansa na zapisy

foto. Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego

Jeśli jesteś miłośnikiem biegania, to nie możesz przegapić nadchodzącej edycji Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego. Data została już oficjalnie ogłoszona. Organizatorzy wierzą, że frekwencja będzie imponująca, a aura dopisze.

Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego 2024

Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego, zaplanowany na 17 marca 2024 roku, stanowi wyjątkowe wyzwanie dla biegaczy. Ta impreza, znana jako Półmaraton Żywiecki, uchodzi za jedną z najbardziej wymagających w Polsce ze względu na trudny, górzysty teren, liczne podbiegi oraz znaczne różnice wzniesień, co przyciąga najbardziej wytrwałych biegaczy. Mimo trudności, uczestników rekompensują niesamowite widoki, które rozpościerają się na niemal całej długości trasy. Trasa ta, malownicza i oferująca liczne atrakcje widokowe, prowadzi wokół Jeziora Żywieckiego, położonego w sercu Beskidów, w Kotlinie Żywieckiej.

Zapisy na Półmaraton Żywiecki

Zapisy na Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego rozpoczęły się w pierwszej połowie listopada i potrwają do 3 marca 2024 roku. Do tego dnia również, jest możliwość bezpłatnego przepisania opłaty startowej na innego zawodnika. Jeśli chcesz zrezygnować z zawodów, możesz przekazać swoją wpłatę innemu zawodnikowi (dokonać cesji). Jest to możliwe w edycji swojego zgłoszenia w panelu DATASPORT. Jak to zrobić?
– Kliknij guzik „Dokonaj cesji”
– Na Twój adres email prześlemy Ci link, który musisz przekazać osobie, której chcesz przekazać opłatę.
– Po wejściu w link, osoba której wpłatę przekazujesz będzie mogła się zarejestrować, jeśli już jest zapisana, to przekazana zostanie jej tylko Twoja wpłata.

Trasa Półmaratonu w Żywcu

Długość trasy Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego wynosi 21 km. Start i meta zawodów będzie miała miejsce na Rynku w Żywcu.
START: Rynek – Most – Zarzecze – Mała Tresna –
Zapora – Tresna – Oczków – Moszczanica
META: Rynek

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry