Policjanci poszukują Grzegorza Borysa, podejrzewanego o zabójstwo 6-letniego chłopca.

foto. Policja

Kolejna bulwersująca zbrodnia w Polsce. W Gdyni znaleziono ciało 6-letniego chłopca. Służby skupiają się teraz na odnalezieniu 44-letniego ojca chłopca, który mógł być sprawcą.

Zabójstwo 6-letniego chłopca, policja szuka sprawcy

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek. Zgłoszenie na Policję wpłynęło ok. godz. 10:00. Ciało 6-latka miała znaleźć matka po powrocie z pracy do domu. Dziecko miało ranę na szyi, w mieszkaniu miał znajdować się także martwy pies.

– Doszło do zabójstwa, policjanci szukają ojca chłopca, policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia, weryfikujemy również zdobyte w tej sprawie informacje – mówiła rzeczniczka prasowa gdańskiej Komendy Wojewódzkiej Policji Karina Kamińska.

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo, uciekał przed przyjazdem policji. Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez radio RMF FM, sprawca mógł być czynnym żołnierzem Wojska Polskiego. Wszystko wskazuje na to, że sprawca jest uzbrojony i może przebywać na terenie całego kraju.

W przypadku uzyskania informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny policja prosi o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni 47 74 21 222 lub 112.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt