Policjanci nadal poszukują Bronisławy Głębockiej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu nadal poszukują zaginionej 79-letniej Bronisławy Głębockiej. Kobieta 29 maja br. około 20.30 oddaliła się z zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego w Złatnej.

Zaginiona Bronisława Głębocka

W trwających przez kilka dni poszukiwaniach zaginionej Bronisławy Głębockiej brało udział kilkaset osób z różnych służb, w tym ratownicy z GOPR-u, strażacy ochotnicy z OSP w Rajczy, Złatnej, Zwardonia, Rycerki Dolnej, Węgierskiej Górki, Soli, Cięciny, strażacy z PSP z Żywca, Radzionkowa oraz z Jastrzębia Zdroju, funkcjonariusze ze Straży Leśnej z Ujsół, żołnierze z WOT, a także policjanci z Bielska-Białej, żywieckiej komendy policji oraz podległych komisariatów. W poszukiwaniach wykorzystano psy tropiące, quady, drony, a także policyjny śmigłowiec. Dzięki temu przeszukano duży obszar masywów leśnych. Poszukiwania prowadzone były również po stronie słowackiej. Komunikat o zaginionej pojawił się także w mediach i został nagłośniony. 

Z uwagi na wyczerpanie możliwości poszukiwania w terenie zostały zawieszone. Jednak policjanci nadal poszukują zaginionej Bronisławy Głębockiej analizując zapisy monitoringów i zbierając informację. Dlatego też apelujemy do osób, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, aby skontaktowały się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry