Previous
Next

Policja w Żywcu ponownie poszukuje Czesława Stryczka.

zaginiony Czesław Stryczek

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu poszukują zaginionego 63-letniego Czesława Stryczek. Mężczyzna w połowie września ubiegłego roku wyjechał z domu rodzinnego w Ujsołach, najprawdopodobniej do rodziny w Kaczycach, gdzie nie dojechał. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu ponownie prowadzą sprawę poszukiwawczą zaginionego 63-letniego Czesława Stryczek. Jak ustalono w toku prowadzonych czynności, mężczyzna około połowy września ubiegłego roku wyjechał z domu rodzinnego w Ujsołach, najprawdopodobniej do rodziny w Kaczycach, gdzie nie dojechał. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 70 lat, wzrost około 178 cm, szczupła budowa ciała, włosy średniej długości, faliste koloru siwego, oczy niebieskie, uszy duże odstające, nos mały. Zaginiony posiadał znaki szczególne w postaci blizny na skroni nad lewym uchem oraz tatuażu na lewym nadgarstku w postaci małego miecza.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Zobacz również..