Policja w Limanowej poszukuje 4-letniej Alicji i 3-letniego Marcela !

foto. Policja w Limanowej

Dramatyczna sytuacja w Limanowej. Matka dwójki dzieci zgłosiła ich zaginięcie. Teraz Komenda Powiatowa Policji prowadzi intensywne poszukiwania rodzeństwa – Alicji i Marcela Wątorskich.

Poszukiwani Alicja i Marcel Wątorscy z Limanowej

Rodzice, posiadający pełnię praw rodzicielskich, naprzemiennie sprawowali opiekę nad swoimi dziećmi. Niestety, w ostatnim czasie ojciec nie odwiózł dzieci do matki. Policjanci z Limanowej rozpoczęli intensywne działania w związku z przyjętym zgłoszeniem zaginięcia dzieci oraz postanowieniem Sądu Rejonowego w Limanowej dotyczącym przymusowego odebrania dzieci mężczyźnie. Aktualnie, funkcjonariusze skupiają się na ustaleniu miejsca pobytu Alicji i Marcela Wątorskich. To zadanie jest niezwykle ważne, ponieważ obawy matki o zdrowie i życie jej pociech są zrozumiałe. 

CZYTAJ TAKŻE:

Policja w Limanowej apeluje do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych dzieci lub widziały je w ostatnich dniach, o natychmiastowy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Limanowej. Każda informacja może okazać się kluczowa w odnalezieniu Alicji i Marcela.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt