Policja w Bielsku-Białej poszukuje świadków zdarzenia!

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej intensywnie poszukuje osób mogących przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności incydentu drogowego, do którego doszło w centrum Bielska-Białej.

W Bielsku-Białej, na dolnej płycie lokalnego dworca autobusowego przy ulicy Warszawskiej, miało miejsce zdarzenie drogowe. W godzinach wieczornych, między 20.30 a 21.30, dnia 12 lutego 2024 roku, doszło do incydentu z udziałem kobiety w wieku około 60 lat. 

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do jego wyjaśnienia. Policja podkreśla, że każdy, kto znajdował się w rejonie dworca autobusowego przy ul. Warszawskiej w wskazanym czasie i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami, odgrywa kluczową rolę w dalszym postępowaniu.

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej, znajduje się przy ul. Wapiennej 45. Osoby mogące przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia mogą dzwonić pod numer telefonu 47 8571255. Każda informacja, nawet ta, która może wydawać się nieistotna, jest cenna i może być kluczowa w prowadzonym postępowaniu.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry