Policja w Bielsku-Białej poszukuje sprawcy kradzieży. Groził śmiercią pracownikom !

foto. Policja Bielsko

Policja w Bielsku-Białej poszukuje sprawcy kradzieży, który dokonał przestępstwa w jednym ze sklepów na terenie miasta. Incydent miał miejsce 8 lutego 2024 roku, kiedy to mężczyzna dokonał kradzieży szlifierki kątowej i zaatakował pracowników sklepu.

Kradzież w sklepie budowlanym w Bielsku-Białej

Policja z Komisariatu III w Bielsku-Białej informuje o dramatycznym zajściu, które miało miejsce w jednym ze sklepów budowlanych na ulicy Warszawskiej. Mężczyzna w wieku około 30-40 lat dokonał kradzieży szlifierki kątowej o wartości prawie 700 złotych i zaatakował pracowników sklepu, aby uciec z zabranym przedmiotem.

Poszukiwany sprawca nie zatrzymał się jedynie na kradzieży. Aby utrzymać się w posiadaniu skradzionego przedmiotu, użył siły fizycznej i gróźb karalnych wobec pracowników sklepu. Na szczęście nic nikomu się nie stało, a skradziony przedmiot został odzyskany przez pracowników sklepu.

Rysopis poszukiwanego:mężczyzna w wieku około 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru ciemnego, jasne spodnie, bluzę z kapturem koloru pomarańczowego.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt