Policja poszukuje sprawcy wypadku drogowego.

Poszukiwany kierowca samochodu osobowego koloru ciemnego, typu kombi o nieustalonej marce i numerach rejestracyjnych, który w dniu 17 lipca 2022 roku o godz. 11:40 w Szczyrku nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącej rowerzystce, w efekcie czego chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, pokrzywdzona gwałtownie skręciła, upadając na jezdnię i doznając obrażeń ciała. Osoby, posiadające informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 47 857 1280, 47 857 1103 lub 47 857 1255, adres e-mail: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego, w wyniku którego kierujący samochodem osobowym koloru ciemnego, prawdopodobnie brązowego, typu kombi, o nieustalonej marce i numerach rejestracyjnych, poruszający się w kierunku Wisły, podczas wjazdu na parking znajdujący się po przeciwległej stronie drogi nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącej w przeciwnym kierunku rowerzystce. Pokrzywdzona, chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, skręciła gwałtownie w prawo, upadając na jezdnię w wyniku czego, doznała obrażeń ciała.
Do zdarzenia doszło w dniu 17 lipca 2022 roku około godziny 11:40 w Szczyrku na ul. Wiślańskiej, w rejonie posesji nr 62 ( DW 942).

źródło: KMP Bielsko Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt