Policja poszukuje sprawcy podpalenia

Policjanci z Komisariatu Policji w Kobiernicach poszukują sprawcy, który dokonał uśmiercenia gatunku owadów i pszczół podpalając ich siedliska w postaci domku dla owadów. Przedmiotowe zdarzenie miało miejsce w Porąbce na terenie Placu Edukacji Ekologicznej. Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.


Do zdarzenia doszło w 12 czerwca 2022 roku pomiędzy godz. 3:10 – 3:17 w Porąbce na terenie Placu Edukacji Ekologicznej zlokalizowanej za Urzędem Gminy Porąbka. Sprawca o nieustalonej jak dotąd tożsamości, dokonał uśmiercenia gatunku owadów i pszczół poprzez podpalenie ich siedliska w postaci domku dla owadów, czyniąc go niezdatnym do użytku, powodując straty na szkodę Gminy Porąbka. Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.


Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Kobiernicach pod nr tel. 47 857- 0710, kobiernice@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857-12 55.

źródlo/foto KPP Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry