Policja poszukuje sprawcy oszustwa dokonanego w Bielsku-Białej.

Policjanci z II Komisariatu Policji Bielsku-Białej poszukują sprawcy oszustwa dokonanego w Bielsku-Białej przy ul. Doliny Miętusiej, która miała miejsce w dniu 25 maja 2023 roku. Publikujemy wizerunek sprawczyni zarejestrowany przez kamerę monitoringu

NAJNOWSZE INFORMACJE:

Do zdarzenia doszło w dniu 25 maja 2023 roku w Bielsku-Białej. Nieznany sprawca przy wykorzystaniu sieci internetowej i komunikatora społecznego doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem poprzez udostępnienie Blika a następnie wypłatę pieniędzy powodując straty w wysokości kilkuset złotych. Sprawczyni to kobieta w wieku około 30 lat. Publikujemy wizerunek sprawczyni zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policja zapewnia anonimowość!
Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 02 10, 47 857 0283 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

Źródło: Policja Bielsko

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry