Policja poszukuje pary złodziejaszków – dokonali kradzieży na terenie Bielska-Białej

foto: Policja Bielsko-Biała

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawców zaboru mienia w celu przywłaszczenia, do którego doszło 10 lutego 2024 r. około godziny 18:23, w drogerii Rosmann w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej. Publikujemy wizerunek pary, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Policja poszukuje pary złodziejaszków

Poszukiwana para dopuściła się zaboru mienia w celu przywłaszczenia, działając wspólnie i w porozumieniu, perfum oraz produktów drogeryjnych na łączną kwotę 1049 zł, na szkodę Rosmann sp. z o.o. Do zdarzenia doszło 10 lutego 2024 r. około godziny 18:23, w drogerii Rosmann w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej 20.

Rysopis poszukiwanych:
– kobieta: szczupła budowa ciała, jasna karnacja skóry, włosy spięte koloru ciemnego, ubrana w spodnie koloru niebieskiego typu jeans, pikowaną kurtkę koloru ciemnego oraz buty koloru białego. Posiadała przy sobie torebkę przewieszoną przez ramię.
– mężczyzna: szczupłej budowy ciała, jasna karnacja skóry, ubrany w buty sportowe koloru czarno-białego, spodnie i kurtkę koloru ciemnego. Pod kurtką odziany w bluzę z kapturem koloru czerwonego oraz czapkę z daszkiem koloru czerwonego.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem I Policji w Bielsku-Białej ul. Składowa 2, tel. 47 857 01 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt