Dorosły mężczyzna obnażał się przed dziećmi wracającymi ze szkoły.

Wczoraj miała miejsce niecodzienna sytuacja w Bielsku-Białej. Jak poinformował portal bielsko.biala.pl – Dorosły mężczyzna obnażał się przed uczennicami szkoły. Aktualnie policja szuka ekshibicjonisty.

Ekshibicjonista obnażał się przed dziewczynkami

W środę około godziny 14.30 przy ul. Dygasińskiego, mieszkańcy byli świadkami niecodziennego zachowania dorosłego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna obnażał się przed uczennicami, które wracały z pobliskiej szkoły. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji dzieci, nikomu nic się nie stało. Udało im się uciec, a dodatkowo wezwano pomoc policji.

Policja odpowiedziała na zgłoszenie praktycznie natychmiast. Mimo intensywnych poszukiwań na terenie osiedla przez policjantów w cywilu, nie udało się jednak zatrzymać podejrzanego.

Reakcja Szkoły Podstawowej nr 18 w Bielsku-Białej

Dziś rano dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 18 zawiadomiła rodziców o zaistniałej sytuacji. W wiadomości przekazanej przez elektroniczny dziennik, rodziców poproszono o czujność i przeprowadzenie rozmowy z dziećmi na temat bezpieczeństwa. Policja zadeklarowała mieszkańcom wzmożone patrole w okolicy szkoły, aby zapewnić większe bezpieczeństwo uczniom.

Trwa śledztwo - poszukiwany jest ekshibicjonista

W sprawie incydentu zabrała głos st. asp. Ilona Michalczyk, zastępująca oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, która potwierdziła, że trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny. Zdarzenie to również zostało potwierdzone przez władze miejskie, które przyjęły sygnał od dyrekcji szkoły.

Źródło: bielsko.biala.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt