Pokaz mody sklepu “Świetlikowo To i Owo” w Bielsku-Białej – wyjątkowe wydarzenie

foto: Świetlikowo To i Owo

Już 21 października 2023 roku, w Bielsku-Białej, odbędzie się nietuzinkowy pokaz mody w sklepie “Świetlikowo to i Owo”. W wydarzeniu wezmą udział dzieci, które zostały wybrane podczas październikowego castingu.

Świetlikowo To i Owo

Zanim zagłębimy się w szczegóły pokazu mody, warto poznać historię tego niezwykłego sklepu. Sklep “Świetlikowo To i Owo” jest częścią Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci, która od wielu lat pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. 23 września 2023 roku, sklep charytatywny dla dzieci oficjalnie otworzył swoje drzwi w Gemini Park Bielsko-Biała. Ale co go wyróżnia spośród innych sklepów?

Główną misją “Świetlikowo To i Owo” jest dostarczanie wsparcia dzieciom i ich rodzinom w trudnych chwilach. Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci doskonale zdaje sobie sprawę, że codzienne życie nieuleczalnie chorych dzieci i ich rodzin jest pełne wyzwań i trudności. Dlatego też, sklep charytatywny przeznacza wszystkie zyski ze sprzedaży na pomoc i wsparcie tych rodzin. To niezwykła inicjatywa, która przekształca zakupy w możliwość pomagania potrzebującym.

Pokaz Mody To i Owo

Teraz, gdy poznaliśmy historię i cel sklepu, czas na główną atrakcję – Pokaz Mody TO i OWO. W wydarzeniu które odbędzie się 21 października (sobota) o godzinie 17:00 w sklepie “Świetlikowo To i Owo”, wezmą udział wszystkie dzieci które zostały wybrane podczas październikowego castingu.  

Pokaz mody w “Świetlikowo To i Owo” to nie tylko okazja do prezentacji najnowszych trendów w dziecięcej modzie. To przede wszystkim szansa dla małych modeli, by zaprezentować się przed publicznością. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry