Pokaz kulinarny wraz z degustacją dań z Pascalem Brodnickim w Żywcu.

foto. archiwum Pascala Brodnickiego

Miasto Żywiec, z funduszy Funduszu Rozwoju Lokalnego, zaprasza na niezapomnianą podróż kulinarną. Za kilka dni pojawi się znakomity kucharz, prezenter telewizyjny i autor książek kulinarnych – Pascal Brodnicki. Wstęp bezpłatny!

Pokaz kulinarny z Pascalem Brodnickim w Żywcu

Czy kulinarna strona naszego miasta jest oczywista i oparta wyłącznie na tradycji? A może jednak jest zupełnie zaskakująca, i ma wiele nowego do zaoferowania? Istnieje jeszcze opcja, że to mieszanka tradycji z nowoczesnością, w dodatku świetnie przyprawiona, pełna zaskakujących smaków i smaczków.
 
O tym jak jest naprawdę będzie można przekonać się już w najbliższy poniedziałek, 30 października  gdy w kulinarną wędrówkę po smakach zabierze nas Pascal Brodnicki.
 
Pokaz kulinarny odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Miejskiego (Starty Zamek). Pierwszy z nich połączony z poczęstunkiem odbędzie się o godz. 13.00. A tych, którzy wolą coś na słodko, zaproszeni są na godz. 14.15.

To będzie nie tylko opowieść o żywieckich smakach, ale kulinarna podróż, której celem jest zachwyt nad bogactwem naszej kuchni. Wstęp bezpłatny!

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry