Previous
Next

Podsumowanie piłkarskiego weekendu na boiskach powiatu bielskiego i żywieckiego

Zakończył się kolejny piłkarski weekend. Na stadionach w powiecie bielskim i żywieckim nie zabrakło emocji. Wiele spotkań zostało odwołanych z powodu warunków atmosferycznych.

III liga, grupa: III

Ślęza Wrocław 3-0 Stal Brzeg

MKS Kluczbork 2-3 Pniówek Pawłowice

LKS Goczałkowice Zdrój 0-2 Carina Gubin

Warta Gorzów Wielkopolski 2-2 Polonia Nysa

Rekord Bielsko-Biała 2-2 Odra Wodzisław Śląski

Gwarek Tarnowskie Góry 4-1 Miedź II Legnica

Chrobry II Głogów 0-2 Polonia Bytom

Górnik II Zabrze 3-1 Lechia Zielona Góra

Raków II Częstochowa 4-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski

IV liga, grupa: śląska II

MKS Lędziny 2-1 Kuźnia Ustroń 

ROW 1964 Rybnik 3-2 Spójnia Landek 

Unia Turza Śląska 3-1 LKS Czaniec 

MRKS Czechowice-Dziedzice 0-0 Błyskawica Drogomyśl 

GKS II Tychy 0-0 Polonia Łaziska Górne 

Orzeł Łękawica 3-1 Gwarek Ornontowice 

Drzewiarz Jasienica 2-4 LKS Bełk 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-1 Unia Racibórz

Klasa okręgowa, grupa: śląska VI (Skoczów-Żywiec)

CKS Piast Cieszyn – PAUZA

Bory Pietrzykowice – LKS Pogórze (odwołany z powodu złego stanu boiska)

Beskid 09 Skoczów 2-2 Soła Rajcza 

LKS Leśna 0-3 LKS Ślemień 

Wisła Strumień 3-3 LKS Ujsoły 

Spójnia Zebrzydowice 3-3 Podhalanka Milówka 

GKS Radziechowy-Wieprz 4-1 Góral Istebna 

Tempo Puńców 12-0 WSS Wisła

Klasa okręgowa, grupa: śląska V (Bielsko-Biała-Tychy)

GTS Bojszowy 2-2 LKS Studzienice 

LKS II Goczałkowice Zdrój 1-0 Iskra Pszczyna 

LKS Wisła Wielka – BKS Stal Bielsko-Biała (odwołany z powodu złego stanu boiska)

Rekord II Bielsko-Biała 5-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 

Pasjonat Dankowice 3-1 LKS Bestwina 

Czarni Jaworze – KS Międzyrzecze (odwołany z powodu złego stanu boiska) 

GLKS Wilkowice 1-1 ZET Tychy 

JUW-e Jaroszowice (Tychy) 0-2 Rotuz Bronów

Klasa A, grupa: Żywiec

Maksymilian Cisiec – Orzeł II Łękawica (odwołany)

Magura Bystra – Magórka Czernichów     (odwołany)

Koszarawa Żywiec  0-4 Jeleśnianka Jeleśnia

Skałka Żabnica 3-3 Metal Węgierska Górka

Beskid Gilowice 5-1 GKS II Radziechowy-Wieprz

Skrzyczne Lipowa  5-0 Koszarawa Babia Góra

LKS Słotwina – Stal-Śrubiarnia Żywiec (odwołany)

 

Klasa A, grupa: Bielsko-Biała

Orzeł Kozy 4-1 GLKS II Wilkowice

KS Bestwinka 4-1 Sokół Hecznarowice

Sokół Zabrzeg 1-2 Żar Międzybrodzie Bialskie

Centrum Ligota 0-2 Soła Kobiernice

Zamek Grodziec Śląski 0-2 Przełom Kaniów

KS Bystra (k. Bielska-Białej) – Pionier Pisarzowice (odwołany)

LKS II Czaniec 3-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)

 

Klasa B, grupa: Żywiec

Góral Żywiec 3-0 Soła Żywiec

LKS Sopotnia 2-0 Jezioro Żywieckie Zarzecze

Świt Cięcina – LKS Juszczyna (odwołany)

LKS Kocierz – LKS Pewel Ślemieńska (odwołany)

Grapa Trzebinia 4-0 LKS Korbielów

 

foto sportowebeskidy.pl

Zobacz również..