Podejrzany mężczyzna z taksówki zaczepia nastolatki na terenie Bielska-Białej!

foto. policja

W sobotę na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, mężczyzna w czarnym kombi z widocznym znakiem taksówki na dachu próbował namówić 15-latkę, aby wsiadła do jego samochodu.

Podejrzany mężczyzna namawiał nastolatkę aby weszła do jego samochodu

Jak informuje portal bielsko.biala.pl w dniu poprzedzającym Wigilię, na parkingu w rejonie ul. Doliny Miętusiej, nieznany mężczyzna zaczął wykazywać wyjątkowo nachalne zachowanie wobec 15-letniej dziewczyny. Kierując swoim czarnym kombi oznaczonym znakiem taksówki, próbował przekonać nastolatkę aby weszła do pojazdu. 

Matka nastolatki opisuje, że jej córka szła od strony bloku w okolicach poczty, a auto zaczęło jechać powoli za nią. Dziewczyna początkowo myślała, że kierowca próbuje zaparkować, dlatego nie spieszyła się. Jednak sytuacja nagle się skomplikowała, gdy mężczyzna zaczął wywierać presję. Nastolatka była przerażona i sparaliżowana, nie mogła się ruszyć ani odezwać.

Do dziewczyny poszedł 13-letnia koleżanka, która dostrzegła niebezpieczeństwo. Dziewczyny schroniły się w pobliskim kościele i czekały tam, aż mężczyzna oddalii się. Z relacji matki wynika, że sprawca ostatecznie odjechał w kierunku skrzyżowania z aleją Andersa. Po tym traumatycznym zdarzeniu 15-latka odczuwa lęk i obawia się wychodzić z domu. 

Portal przekazuje, że do podobnych sytuacji miało dojść w Wapienicy. Prawdopodobnie sprawa została zgłoszona na policję.

źródło: bielsko.biala.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt