Podejrzany biały bus krąży w powiecie bielskim – mieszkańcy ostrzegają.

podejrzany bus w heczarowicach
foto: FB Hecznarowice

W ostatnich dniach media społecznościowe obiegła niepokojąca informacja o podejrzanym białym Fordzie Transit, który krąży po okolicach Hecznarowic. Według doniesień internautów, dwóch mężczyzn o ciemnej karnacji podróżuje w tym samochodzie i przygląda się prywatnym posesjom.

Podejrzani Mężczyźni

Zgodnie z relacjami jednego z mieszkańców Hecznarowic, dwaj podejrzani mężczyźni podróżują białym Fordem Transit. Obaj mają ciemną karnację.  

Bus został zauważony około godziny 9:00 rano, kiedy to relacjonujący podróżował do Kęt. Bus przemieszczał się bardzo powoli, a jego pasażerowie przyglądali się posesjom przy ulicach Odsole, Zacisze Olchowa, Rytwiny oraz Różana. Kiedy autor zgłoszenia został zauważony przez podejrzanych, ci podjęli próbę zgubienia go, wielokrotnie zawracając na ulicy Różanej. W odpowiedzi podejrzani ruszyli z bardzo dużą prędkością w kierunku ulic Krakowskiej, Szkolnej, Kolonia, aż do ulicy Bielskiej, gdzie kontynuowali swoją trasę w stronę Bielska.

Podejrzani mężczyźni byli widziani już wcześniej

Informacje na stronach “spotted” wskazują, że ten sam biały Ford Transit i podejrzani byli wcześniej widziani w innych okolicach, takich jak Stara Wieś, Ząbkowice oraz Kosze. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt