Podaruj swoje 1.5% dla Zuzi Rodak

Zuzanka ma 6 lat i jest córką żywieckiego policjanta, u której kilka lat temu zdiagnozowano liczne zaburzenia neurorozwojowe. Sprzęt potrzebny do rehabilitacji i wizyty u specjalistów są niestety bardzo kosztowne. Dlatego Zuzanka z całego serca prosi o pomoc i podarowanie jej swojego 1,5%.

6-letnia Zuzanka jest wesołą dziewczynką, która uwielbia bawić się ze swoimi starszymi braćmi. Od blisko czterech lat, kiedy zdiagnozowano u niej liczne zaburzenia neurorozwojowe, dziewczynka dzielnie walczy o swoje dzieciństwo. Każdy dzień ,to ciężka i bolesna rehabilitacja. Mimo tego Zuzanka nie poddaje się i z siłą godną pozazdroszczenia, staje do walki, aby tak jak jej rówieśnicy, móc bawić się, biegać i śmiać. Na szczęście codzienna i intensywna rehabilitacja przynosi efekty. Niestety sprzęt potrzebny do ćwiczeń i wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Dlatego Zuzanka, wspólnie ze swoimi rodzicami, z całego serduszka prosi o wsparcie finansowe, aby mogła dalej kontynuować leczenie.

Aby przekazać 1,5% podatku w formularzu PIT, wystarczy wpisać numer KRS 0000037904. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%” trzeba wpisać: 36976 RODAK ZUZANNA.

Zuzi można również pomóc, wpłacając dowolną kwotę na subkonto podopiecznego fundacji FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”, TYTUŁEM 36976 RODAK ZUZANNA – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Numer konta: 42 2490 0005 0000 46 00 7549 3994.

Darowizny można też wpłacać online przez stronę: tutaj

źródło/foto: Policja Żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry