Planowane Wyłączenia Prądu Na Najbliższe Dni W Powiecie Żywieckim I Bielskim

Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w Bielsku-Białej, w powiecie żywieckim i bielskim? Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach od 25 do 29 czerwca. Przyczyną planowanych przerw w dostawie prądu są najczęściej modernizacje sieci, remonty oraz budowy.

Przerwy w dostawie prądu w powiecie żywieckim

DzieńGodzinyLokalizacja
25.06.2024 (jutro)08:00 – 14:00Cisiec Barania Cisiecka odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZKBBZ414926, ZKBBZ414925, ZKBBZ415080
25.06.2024 (jutro)08:00 – 09:00Gilowice Plac Bankowy, Plac 3 Maja, ulica Strażacka, Łukowa, Podgórze, Krakowska od nr 36 do 62 i od 129 do 145, Wesoła, Michałki nr 1 i 4, Orzechowa, Terminy, Wiklinowa, Siedlakówka od nr 6 do 24
25.06.2024 (jutro)08:00 – 09:00Kocierz Moszczanicki ulica Beskidzka od kapliczki do ulicy Rokiciowej wraz z ulicami przyległymi
25.06.2024 (jutro)08:00 – 09:00Łękawica ulica Żywiecka od ulicy Topolowej do kapliczki wraz z ulicami przyległymi
25.06.2024 (jutro)08:00 – 09:00Żywiec ulica Krakowska od skrzyżowania z ulicą Ślemieńską do skrzyżowania z ulicą Oczkowską wraz z ulicami przyległymi, Suska od skrzyżowania z ulicą Beskidzką do ulicy Żywieckiej wraz z ulicami przyległymi, Oczkowska wraz z ulicami przyległymi, Moszczanicka od ulicy Asnyka do ulicy Krakowskiej wraz z ulicami przyległymi
25.06.2024 (jutro)10:00 – 12:00Leśna ulica Świętego Michała Archanioła od ulicy Piwonii do nr 153 i 172, Różanecznika, Dereniowa, Czeremchowa, Migdałowca, Sportowa, Świętego Alberta, Świętego Andrzeja Boboli, Pigwowa, Łączna od nr 34 do 44, Na Borach, Jagodowa, Astrowa, Niezapominajki, Widokowa do potoku Leśnianka, Barwinka, Piwonii
25.06.2024 (jutro)10:00 – 14:00Czernichów ul: Ratanice, Okrężna, Wadowicka w okolicy potoku Rudno i Jesionka, Łąkowa 5 oraz okolice w/w ulic
25.06.2024 (jutro)13:00 – 14:00Gilowice Plac Bankowy, Plac 3 Maja, ulica Strażacka, Łukowa, Podgórze, Krakowska od nr 36 do 62 i od 129 do 145, Wesoła, Michałki nr 1 i 4, Orzechowa, Terminy, Wiklinowa, Siedlakówka od nr 6 do 24
25.06.2024 (jutro)15:00 – 16:00Kocierz Moszczanicki ulica Beskidzka od kapliczki do ulicy Rokiciowej wraz z ulicami przyległymi
25.06.2024 (jutro)15:00 – 16:00Łękawica ulica Żywiecka od ulicy Topolowej do kapliczki wraz z ulicami przyległymi
25.06.2024 (jutro)15:00 – 16:00Żywiec ulica Krakowska od skrzyżowania z ulicą Ślemieńską do skrzyżowania z ulicą Oczkowską wraz z ulicami przyległymi, Suska od skrzyżowania z ulicą Beskidzką do ulicy Żywieckiej wraz z ulicami przyległymi, Oczkowska wraz z ulicami przyległymi, Moszczanicka od ulicy Asnyka do ulicy Krakowskiej wraz z ulicami przyległymi
26.06.2024 (pojutrze)08:00 – 14:00Kocoń ulica Zakopiańska od nr 1 do 17, Złota, Turystyczna, Cicha, Pod Brzozami, Osikowa
26.06.2024 (pojutrze)09:00 – 10:30Węgierska Górka ulica Masztowa i okolice
26.06.2024 (pojutrze)09:00 – 10:30Przybędza ulica Leśna, 3 Maja od ulicy Wajdowej do Leśnej oraz ulice przyległe, Modrzewiowa, Miła, Sosnowa, Gołowska, Wajdowa od ronda do ulicy 3 Maja, Wspólna, Cesarska od ulicy Masztowej do ronda oraz okolica
26.06.2024 (pojutrze)16:00 – 18:00Węgierska Górka ulica Masztowa i okolice
26.06.2024 (pojutrze)16:00 – 18:00Przybędza ulica Leśna, 3 Maja od ulicy Wajdowej do Leśnej oraz ulice przyległe, Modrzewiowa, Miła, Sosnowa, Gołowska, Wajdowa od ronda do ulicy 3 Maja, Wspólna, Cesarska od ulicy Masztowej do ronda oraz okolica
27.06.2024 (za 3 dni)08:00 – 14:00Ślemień ulica Szkolna nr 95, Malinowa, Krakowska od nr 96 do 110
27.06.2024 (za 3 dni)08:00 – 14:00Kamesznica Złatna ulica Widokowa, Biała
27.06.2024 (za 3 dni)08:00 – 14:00Glinka przysiółek Butorówka od stacji transformatorowej w dół w stronę Glinki
27.06.2024 (za 3 dni)08:00 – 15:00Przyborów przysiółek Moczarki nr 446, 45, 53, 447 i 476
27.06.2024 (za 3 dni)08:00 – 09:00Bierna ulica Rzemieślnicza, Leśna, Kasztanowa, Rolnicza od skrzyżowania z ulicą Beskidzką do budynku nr 38
27.06.2024 (za 3 dni)08:00 – 15:00Bierna ulica Rolnicza nr 10, 11, 12, 14 i budynek koło nr 11, Kasztanowa nr 14 i sąsiedni budynek bez numeru
27.06.2024 (za 3 dni)08:00 – 17:00Rybna ul: Aleksandry Polańskiej od Spokojnej do OSP, Św. Floriana, Zacisze, Nowy Świat od strony OSP, Rajska, Wrzosowa, Wąska
27.06.2024 (za 3 dni)14:00 – 15:00Bierna ulica Rzemieślnicza, Leśna, Kasztanowa, Rolnicza od skrzyżowania z ulicą Beskidzką do budynku nr 38
28.06.2024 (za 4 dni)08:00 – 13:00Lipowa ulica Jana Pawła 2 od szkoły do ulicy Nad Kościół
28.06.2024 (za 4 dni)08:00 – 14:00Gilowice ulica Krakowska od nr 219 do 227a, Jaworowa nr 1 i 2, Kręta
28.06.2024 (za 4 dni)08:00 – 14:00Trzebinia ulica Ustronna, Wypoczynkowa, Wesoła, Beskidzka od nr 190 do 214
28.06.2024 (za 4 dni)08:00 – 15:00Korbielów ulica Na Łazy, Szkolna, Na Grapę, Beskidzka od nr 44 do 74

Przerwy w dostawie prądu w Bielsku-Białej

DzieńGodzinyLokalizacja
25.06.2024 (jutro)07:00 – 15:00Bielsko-Biała ul. Goleszowska nr 14,
25.06.2024 (jutro)07:30 – 15:00Bielsko-Biała ulica Hebanowa nr 4, Nasypowa, Kosmiczna nr 15A, 15B, 15C, 21, 23, 23A,
26.06.2024 (pojutrze)07:30 – 15:00Bielsko-Biała ulica Straconki nr 13, Prusa na odcinku od ul. Żywieckiej do nr 39, Żywiecka na odcinku od nr 112 do nr 128,
27.06.2024 (za 3 dni)07:30 – 16:00Bielsko-Biała ul. Słoneczna, Stwosza, Solna nr 15, Sobieskiego nr 63, 58, 62, 62A, 64, 66, 75, Hallera na odcinku od ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich do ul. Sobieskiego, 3 Pułku Strzelców Podhalańskich nr 5, 7, 9,
28.06.2024 (za 4 dni)07:30 – 17:00Bielsko-Biała ul. Pogodna na odcinku od ul. Promiennej do nr 12, Promienna, Jaskółcza, Bystrzańska nr 74, 78,
28.06.2024 (za 4 dni)08:30 – 14:00Bielsko-Biała ul. Plastyków,

Przerwy w dostawie prądu w powiecie bielskim

DzieńGodzinyLokalizacja
25.06.2024 (jutro)09:00 – 17:00Iłownica ulica Melchiora Grodeckiego, Stawowa
26.06.2024 (pojutrze)09:00 – 11:00Bestwina ul. Ludowa nr 1, 2, Sokołów nr 2, Kościelna nr 10,
26.06.2024 (pojutrze)09:00 – 17:00Bestwina ul. Szkolna od nr 1 i 10 do nr 19 i 24, Witosa nr 6 i 10, Krakowska od nr 95 i 126 do nr 105 i 172, Sienkiewicza, Kościelna od nr 2 i 5 do nr 8 i 23, Konopnickiej do nr 19 i 24, Ogrodnicza,
26.06.2024 (pojutrze)10:00 – 12:00Buczkowice ulica Sarnia, Bór od nr 16C do ulicy Jagodowej
26.06.2024 (pojutrze)10:00 – 12:00Meszna ulica Wilgi, Słowicza, Rzemieślnicza, Handlowa do nr 38, Skowronków do nr 3, Krucza, Modra, Jaworowa, Borowa nr 8, Klonowa, Olchowa nr 10d, 10e, 10f, Słoneczna do nr 11 i 14, Jagodowa, Szczyrkowska od ulicy Agrestowej do Zielonej, Nadszkolna, Głęboka, Agrestowa nr 4, Polna, Szkolna do nr 39
27.06.2024 (za 3 dni)08:00 – 09:00Czechowice-Dziedzice ul. Legionów nr 166,168, Sosnowa nr 2, Pasieki od nr 118 do nr 128,
27.06.2024 (za 3 dni)08:00 – 14:00Kobiernice ulica Żywiecka, Górska, Leśna.
27.06.2024 (za 3 dni)10:00 – 12:00Kalna ulica Pogodna, Łodygowska od nr 66 do 188, Spacerowa, Siewna, Słowików, Spokojna, Słoneczna
27.06.2024 (za 3 dni)10:00 – 12:00Rybarzowice ulica Migdałowa, Łodygowska, Spokojna, Sportowa, Przejazdowa
27.06.2024 (za 3 dni)10:00 – 12:00Godziszka ulica Widokowa, Łodygowska od nr 66 do 188, Północna, Spacerowa
28.06.2024 (za 4 dni)09:00 – 13:00Bestwinka ulica Ładna nr 12, 12A, Młyńska nr 1, 1A, 4, Witosa do nr 14 i 29A, Adamaszka, Polna, Olchowa do nr 10 i 15, Jarzębinowa, Bestwina ul. Witosa od nr 172 do 188 i od nr 153 do 177,
28.06.2024 (za 4 dni)10:00 – 12:00Buczkowice ulica Łąkowa, Woźna od budynku nr 839 do budynku nr 98 wraz z ulicami przyległymi, Pasterska, Wiślana od budynku nr 618 do 561, Rolnicza, Zielona, Źródlana, Brzeziny, Buczkowice, Jagodowa, Sasanek, Spokojna, Jarzębinowa, Gminna, Cienista, Kręta, Zawilców, Łączna, Kaczeńców, Boczna
29.06.2024 (za 5 dni)09:00 – 15:00Hecznarowice ulica Odsole, Wiśniowa, Olchowa, Orzechowa, Wodna, Krakowska, Akacjowa, Cmentarna

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt