Planowane Wyłączenia Prądu Na Najbliższe Dni W Powiecie Żywieckim I Bielskim.

Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w powiecie żywieckim i bielskim? Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach 2-6 października w powiecie żywieckim i bielskim. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy.

Wyłączenie prądu w powiecie żywieckim

DzieńGodzinyLokalizacja
3.10.2023 08:00 – 15:00Radziechowy ulica Morawców budynki nr 1423, 309 oraz budynek bez numeru zasilany ze złącza kablowego nr ZKBBZ404062
3.10.2023 08:00 – 14:00Ślemień ulica Kijasówka, Jagodowa, Za wodą budynki od nr 95 do 104
3.10.2023 09:00 – 11:00Ujsoły ulica Danielki od budynku nr 49 do 293
3.10.2023 09:00 – 10:00Pietrzykowice ulica Jana Pawła II od miejscowości Lipowa do ulicy Jodłowej z przyległymi
3.10.2023 09:00 – 10:00Lipowa ulica Lipowska od Pietrzykowic do ulicy Kaliowej z przyległymi
3.10.2023 09:00 – 10:00Zarzecze ulica Kręta od nr 7 do 12, Sikorskiego, Pokoju nr 39, Sportowa, Koszykowa od nr 1 do 4, Starowiejska do nr 29, hurtownia warzyw, sklep mięsny, budka z pieczywem i kurczakiem
3.10.2023 14:00 – 15:00Pietrzykowice ulica Jana Pawła II od miejscowości Lipowa do ulicy Jodłowej z przyległymi
3.10.2023 14:00 – 15:00Lipowa ulica Lipowska od Pietrzykowic do ulicy Kaliowej z przyległymi
3.10.2023 19:00 – 20:00Zarzecze ulica Kręta od nr 7 do 12, Sikorskiego, Pokoju nr 39, Sportowa, Koszykowa od nr 1 do 4, Starowiejska do nr 29, hurtownia warzyw, sklep mięsny, budka z pieczywem i kurczakiem
4.10.2023 08:00 – 14:00Ślemień ulica Kijasówka, Jagodowa, Za wodą budynki od nr 95 do 104
   
5.10.2023 09:00 – 14:00Czernichów ulica Stroma, Toczków.

Wyłączenie prądu w powiecie bielskim

DzieńGodzinyLokalizacja
2.10.2023 (jutro)08:00 – 15:00Pisarzowice ul. Miła od nr 2 do nr 13, Lanckorona od nr 2 do nr 4, Do Kapliczki od nr 1 do nr 4, Cicha nr 1, 1B, Jutrzenki od nr 1 do nr 10, Pańska od nr 21 do nr 64, Przecznia od nr 1 do nr 10, Osiedlowa od nr 7 do nr 17, Olszyna od nr 2 do nr 9,
3.10.2023 (pojutrze)08:00 – 10:00Bestwina ul. Gospodarska, Hallera, Buczyna, Dankowice ul. Różana, Witosa, Oświęcimska, Słowackiego, Zaolziańska, Wojciecha, Graniczna, Lipowa, Brzezina, Jagiellońska, Kościelna, Szkolna, Browarnik, Brzozowa, Popiełuszki, Kamieniarska, Leśna, Myśliwska, Jana Pawła II, Piastowska, Stojałowskiego, Do Lipek, Podlesie, Bielska, Młyńska, Polna, Wiela, Mickiewicza, Szejwy, Góra, Kręta, Bestwinka ul. Rzeczna, Pastwiskowa, Tulipanów, Dworkowa, Ślosarczyka, Sebastiana, Magi, Akacjowa, Dudów, Floriana, Jarzębinowa, Wiśniowa, Sportowa, Gandora,
3.10.2023 (pojutrze)08:00 – 15:00Wilkowice ul. Swojska, Nad Białką, Kamienna od ul. Grabecznik, Złota, Grabecznik od nr 112 do końca,
4.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 14:00Kobiernice ulica Kręta, Korzenna.
4.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 14:00Czaniec ulica Miejska, Macierzankowa, Makowa, Modra.
4.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 16:00Bystra ul. Malinowa, Potok, Stawowa, Leszczynowa, Partyzantów, Fałata od ul. Stawowej do ul. Partyzantów,
5.10.2023 (za 4 dni)08:00 – 10:00Pisarzowice ul. Kurniki, Zbożowa, Krakowska od ul. Szkolnej do ul. Przecznica, Nadbrzeżna od nr 24 do skrzyżowania z ul. Szkolną, Polna, Jazowa, Spokojna, Szkolna od nr 1 do nr 53, Piwna, Kolonia, Przecznia od ul. Krakowskiej do ul. Polnej, Krzemieniowe Pola od nr 1 do nr 7,
5.10.2023 (za 4 dni)09:00 – 17:00Czechowice-Dziedzice ul. Klonowa, Bestwińska od nr 11 do nr 19 i od nr 12 do nr 18, Chłodna, Brzozowa,

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt