Planowane Wyłączenia Prądu Na Najbliższe Dni W Powiecie Żywieckim I Bielskim

Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w Bielsku-Białej, w powiecie żywieckim i bielskim? Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach od 18 do 22 marca. Przyczyną planowanych przerw w dostawie prądu są najczęściej modernizacje sieci, remonty oraz budowy.

Przerwy w dostawie prądu w powiecie żywieckim

Dzień Godziny Lokalizacja
19.03.2024 (pojutrze) 08:00 – 14:00 Milówka ulica Ceglana odbiorca zasilany ze złącza kablowego nr ZK416855
19.03.2024 (pojutrze) 08:00 – 15:00 Pewel Mała ulica Stolarska od nr 3 do 16, Górali Żywieckich od nr 1 do 35 i od nr 2 do 40, Żywiecka od nr 133 do 141 i od nr 150 do 162



20.03.2024 (za 3 dni) 08:00 – 14:00 Przybędza ulica Cesarska od nr 11 od ulicy 3 Maja, Krótka, Podczerwieniec, Wapienna
20.03.2024 (za 3 dni) 10:00 – 16:00 Przeginia Duchowna ul Rubinowa 4, 6; Rodzinna 3
20.03.2024 (za 3 dni) 10:00 – 16:00 Przeginia Duchowna ul Rubinowa, Rodzinna, Śląska od Brzozowej do Rodzinnej
21.03.2024 (za 4 dni) 08:00 – 14:00 Szare od budynku nr 102 w górę do stacji transformatorowej
21.03.2024 (za 4 dni) 10:00 – 16:00 Kamień ul. Sportowa od strony Rusocic
21.03.2024 (za 4 dni) 13:00 – 14:00 Szare od budynku nr 102 w górę do przepompowni wody
22.03.2024 (za 5 dni) 08:00 – 14:00 Rycerka Górna przysiółek Kolonia od budynku nr 355 w górę do stacji transformatorowej
22.03.2024 (za 5 dni) 09:00 – 12:00 Kamesznica ulica Ogrodowa osiedle domków letnich, Parkowa osiedle domków letnich

Przerwy w dostawie prądu w Bielsku-Białej

DzieńGodzinyLokalizacja
18.03.2024 (jutro)07:30 – 16:30Bielsko-Biała ulica Księżycowa od ul. Wyzwolenia do ul. Zagrody oraz od ul. Wyzwolenia do ul. Porąbki, Wyzwolenia od ul. Księżycowej do ul. Zalotników, Saska nr 50B, 54, 59, Nowy Świat nr 33, Porąbki nr 9, Serdeczna od nr 41 do końca ulicy, Zagrody od ul. Wyzwolenia do nr 32 i 39A
18.03.2024 (jutro)07:30 – 08:30Bielsko-Biała ulica Suchy Potok, Księżycowa od nr 33 i 35 do końca ulicy, Zalotników, Wyzwolenia od nr 439, 422A do 487, 490M, Deszczowa od ul. Wyzwolenia do nr 51, 47A, 49E; Głośna, Porąbki od nr 11 i 12 do końca ulicy, Krzemionki od ul. Wyzwolenia do nr 66A, 67
   
18.03.2024 (jutro)08:30 – 09:30Bielsko-Biała ulica Górska numery 7 i 9, Straconki od ul. Dobrej do ul. Pod Stokiem, Góralska od ul. Pod Stokiem do nr 44, Pod Stokiem
18.03.2024 (jutro)08:30 – 15:00Bielsko-Biała ulica Górska numery 3 i 3A, Osadnicza od ul. Straconki do numerów 17 i 19 +okolica, wyłączenie nie dotyczy Przedszkola nr 6, Straconki od ul. Żywieckiej do ul. Dobrej, Góralska numery 1 i 3, Żywiecka numery 131 i 133
18.03.2024 (jutro)09:00 – 17:00Bielsko-Biała ulica Tęczowa 8 i 10
18.03.2024 (jutro)15:30 – 16:30Bielsko-Biała ulica Suchy Potok, Księżycowa od nr 33 i 35 do końca ulicy, Zalotników, Wyzwolenia od nr 439, 422A do 487, 490M, Deszczowa od ul. Wyzwolenia do nr 51, 47A, 49E; Głośna, Porąbki od nr 11 i 12 do końca ulicy, Krzemionki od ul. Wyzwolenia do nr 66A, 67
   
19.03.2024 (pojutrze)07:00 – 15:00Bielsko-Biała ulica Romantyczna 54, 52, 13 Zakrętów od nr 167 i 170 do końca (do ul. Macierzanki)od nr 167 i 170 do końca do ul. Macierzanki), Gliwicka 186, 204, 206, obca 71, 168, 176, 196, Pod Kasztanem 60C, 88H, 96A-D, 98B-C, Macierzanki
20.03.2024 (za 3 dni)07:00 – 15:00Bielsko-Biała ulica Goleszowska 4 seg B
20.03.2024 (za 3 dni)07:30 – 15:00Bielsko-Biała ulica Jowisza
20.03.2024 (za 3 dni)08:30 – 14:00Bielsko Biała ulica Chabrowa, Droga S1, system poboru opłat TELEMATIC, Bystrzańska nr 85, Górnicza bez numerów 8 i 10, Kurkowa nr 2A, 22
21.03.2024 (za 4 dni)09:00 – 11:00Bielsko-Biała ulica Muszlowa 77, Zuchów od numeru 71 do numerów 165, 167A, Gruntowa, Twarda od numeru 63 do numeru 71, Zawiła, Bohaterów Monte Casino numery 536D, 258C, Pienińska numery 98B, 98C, 104, 110, 114
22.03.2024 (za 5 dni)07:00 – 15:00Bielsko-Biała ulica od na 188 i 252A do końca (do drogi ekspresowej), Pienińska 222, 226

Przerwy w dostawie prądu w powiecie bielskim

DzieńGodzinyLokalizacja
18.03.2024 (jutro)08:00 – 14:00Szczyrk ulica Kalinowa nr 5, 7, 10, Lipowa nr 5, 6, 6a, 6b, 9, 11, 13, 15, Bukowa, Górska nr 5, 8, Willowa nr 5
18.03.2024 (jutro)08:00 – 14:00Wilamowice ulica Sobieskiego, Reymonta, Jana Pawła, Staneckiej 4.
18.03.2024 (jutro)09:00 – 10:30Hecznarowice ulica Jana Pawła 2, Ogrodnicza, Willowa, Cicha.
18.03.2024 (jutro)09:00 – 13:00Zabrzeg ulica Południowa do nr 7, Nadwiślańska 5, Klimesza, Kłosowa
19.03.2024 (pojutrze)08:00 – 14:00Szczyrk ulica Kasztanowa nr 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 34, 36, Bukowa nr 3a
19.03.2024 (pojutrze)08:00 – 15:00Czaniec ulice Bratków, Bajeczna, Biwakowa, Cisowa, Bystra, Biała, Błękitna.
19.03.2024 (pojutrze)09:00 – 17:00Bestwina ulica Ślosarczyka od nr 11 i 16, Dankowicka od nr 2 do nr 8, Floriana 112A
19.03.2024 (pojutrze)09:00 – 17:00Dankowice ulica Kaniowska od nr 1 do nr 5
19.03.2024 (pojutrze)10:00 – 13:00Wilkowice ulica Dworkowa 15B, 15C, 21, Kwiatkowskiego 3, 8, 10, 12
20.03.2024 (za 3 dni)08:00 – 13:00Grodziec ulica Kasztanowa, Dworcowa
20.03.2024 (za 3 dni)08:00 – 15:00Hecznarowice ulica Kęcka, Kęcki Las, Krzemieniowe Pola, Tęczowa.
20.03.2024 (za 3 dni)09:00 – 12:00Międzyrzecze Dolne ulica Słonecznikowa 10,19 Zawiście 30,32,87a, Słonecznikowa od nr 13 do ul. Św Floriana , Św. Floriana od nr 269 do ul. Truskawkowej 40,Św Floriana od ul. Truskawkowej do nr 57, Poziomkowa, Dobrego Pasterza od ul. Św Floriana do nr 78,.Zagrodowa od ul. Nadbrzeżnej do nr 92,93, Na Węgrach 94,251,95, Orla 3A,3,2
21.03.2024 (za 4 dni)08:00 – 11:00Wilamowice ulica Bilczewskiego, Towarowa.
21.03.2024 (za 4 dni)08:00 – 15:00Bystra ulica Ława 13, Halna 15, 17, 19, 19A, 21, 21A, 23, Skośna od nr 4 do ul. Zagrodowej, Kościelna 14, 16, Południowa 17, 19
21.03.2024 (za 4 dni)08:30 – 14:00Kozy ulica Zdrojowa od numerów 43A i 56 do ul. Panienki wraz z sklepem spożywczym, Wilgi nr 2, Herbaciana, Bażantów od ul. Serdecznej do numeru 6 wraz z numerem 21, Panienki od ul. Beskidzkiej do numerów 34, 45 i ul. Choinkowej, Serdeczna, Równa od ul. Panienki do numeru 11
21.03.2024 (za 4 dni)09:00 – 12:00Czechowice Dziedzice ulica Laurowa, Kręta do nr 26 i do nr 25J, Lipowska od nr 32C do 56 i nr 39 do 55A, Bukowa, Spółdzielcza, Jaśminowa
21.03.2024 (za 4 dni)09:00 – 16:00Czechowice Dziedzice ulica Oliwna, Chmielna do nr 4 i nr 7, lipowska od ul. Zamkowa do nr 37B i 32B
22.03.2024 (za 5 dni)08:00 – 13:00Kaniów ulica Witosa 42, 44, 46, Dankowicka 205 i 207
22.03.2024 (za 5 dni)08:00 – 08:30Kaniów ulica Witosa 3 i 5, Dankowicka od nr 104 do nr 110 oraz od nr 191 do nr 203 oraz nr 209, Batalionów Chłopskich 2 i 6
22.03.2024 (za 5 dni)08:00 – 15:00Kozy ulica Spokojna, Podgórska, Słowików.
22.03.2024 (za 5 dni)12:30 – 13:00Kaniów ulica Witosa 3 i 5, Dankowicka od nr 104 do nr 110 oraz od nr 191 do nr 203 oraz nr 209, Batalionów Chłopskich 2 i 6

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry