Planowane Wyłączenia Prądu Na Najbliższe Dni W Powiecie Żywieckim I Bielskim.

Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w Bielsku-Białej, w powiecie żywieckim i bielskim? Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach od 5 do 9 lutego. Przyczyną planowanych przerw w dostawie prądu są najczęściej modernizacje sieci, remonty oraz budowy.

Przerwy w dostawie prądu w powiecie żywieckim

DzieńGodzinyLokalizacja
5.02.2024 (jutro)08:00 – 09:00Zarzecze ulica Kręta od nr 8 do 24, Starowiejska od nr 24 do 27, Kwiatowa od nr 1 do 17, Różana nr 7 i 12
5.02.2024 (jutro)08:00 – 15:00Zarzecze budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK9579, ZK1706, ZK1882, ZK5292 przy ulicy Krętej na wysokości ulicy Kwiatowej
5.02.2024 (jutro)14:00 – 15:00Zarzecze ulica Kręta od nr 8 do 24, Starowiejska od nr 24 do 27, Kwiatowa od nr 1 do 17, Różana nr 7 i 12
   
9.02.2024 (za 5 dni)08:00 – 14:00Międzybrodzie Bialskie ulica Groniaki, Gajni.
9.02.2024 (za 5 dni)08:00 – 14:00Łodygowice ulica Spadzista nr 12
9.02.2024 (za 5 dni)08:00 – 15:00Radziechowy ulica Łukowa budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK-BBZ418403 oraz ZK-BBZ418404, Akacjowa budynki zasilane ze złączy kablowych nr SR-BBZ418402, ZK-BBZ417227, ZK-BBZ417228

Przerwy w dostawie prądu w Bielsku-Białej

9.02.2024 (za 5 dni)08:30 – 13:30Bielsko-Biała ul. Wajdeloty od nr 8 i 11 do nr 38 i 39A, Ceramiczna od ul. Daszyńskiego do nr 18 i 27, Kamieniarzy, Niepodległości nr 72, Daszyńskiego nr 182,

Przerwy w dostawie prądu w powiecie bielskim

DzieńGodzinyLokalizacja
5.02.2024 (jutro)07:30 – 15:00Jasienica ulica Stawowa odcinek od ul. Jasienica do nr 1369 i 378, Miodowa (cała), Słoneczna nr 380, Strumieńska odcinek od ul. Krętej do ul. Słonecznej, Kręta odcinek od nr 89 i 130 do nr 259, Łazy ul. Kręta nr 51,89,151, Grabówka nr 1300, 1654,
5.02.2024 (jutro)08:30 – 09:30Bestwina ul. Gospodarska od nr 76 do nr 48 i od nr 65 do nr 45, Rzeczna nr 26, 30, 30A, 32, 38, Bestwinka ul. Rzeczna nr 24, Jarzębinowa od nr 2 do nr 4, Floriana od nr 6 do nr 24 i od nr 3 do nr 15,
5.02.2024 (jutro)08:30 – 16:00Bestwinka ul. Rzeczna od nr 15 do nr 23 i od nr 10 do nr 12, Wiśniowa od nr 3 do nr 9 i od nr 2 do nr 6,
5.02.2024 (jutro)15:00 – 16:00Bestwina ul. Gospodarska od nr 76 do nr 48 i od nr 65 do nr 45, Rzeczna nr 26, 30, 30A, 32, 38, Bestwinka ul. Rzeczna nr 24, Jarzębinowa od nr 2 do nr 4, Floriana od nr 6 do nr 24 i od nr 3 do nr 15,
6.02.2024 (pojutrze)07:30 – 15:00Biery ulica ul. ul. Nabrzeżna od nr 180 do 124, ul. Sportowa (cała), ul. Olszowa nr 8, 32, 203, 208, 205, 412, ul. Wesoła (cała), ul. Boczna na odcinku od ul Nabrzeżnej do nr 176, ul. Bożka na odcinku od ul. Nabrzeżnej do nr 43, ul. Stawowa (cała),
6.02.2024 (pojutrze)08:00 – 08:30Czechowice-Dziedzice ulica Drzymały od nr 25B i nr 30, Górnicza do nr 15, Przejściowa,
6.02.2024 (pojutrze)08:00 – 13:00Czechowice-Dziedzice ulica Drzymały od nr 36 do nr 40,
6.02.2024 (pojutrze)09:00 – 12:00Bystra ul. Jagodowa nr 12, 13, Malinowa, Potok, Wiśniowa, Leszczynowa, Szczęśliwa, Orna od nr 3 i 6 do ul. Wiśniowej, Partyzantów, Fałata od nr 158 do nr 166,
6.02.2024 (pojutrze)09:30 – 17:30Jasienica ulica ul. Strumieńska nr 52, 242, 274, 300, 301, 305, 305A, 382, 383, 596, 636, 644, 702, 826, 832, 909, 1012, 1504, 1585; Gołębiowa; Bratków; Spokojna 46, 796, 1055; Begonii 49, 50, 1359; Czarny Chodnik 1094, 1323;
6.02.2024 (pojutrze)12:30 – 13:00Czechowice-Dziedzice ulica Drzymały od nr 25B i nr 30, Górnicza do nr 15, Przejściowa,
7.02.2024 (za 3 dni)07:30 – 14:00Mazańcowice ulica ul. Krzywa nr 191, 732, Rzemieślnicza nr 147, 306, Stroma na odcinku od ul. Rzemieślniczej do nr 105, 106, 115; 150, 375, 1088A, 1088B,
7.02.2024 (za 3 dni)08:00 – 08:30Bronów ul. Czyża, Kolorowa, Kunza, Międzyrzecka, Olchowa, Bronowska,
7.02.2024 (za 3 dni)08:00 – 13:30Bronów ul. Międzyrzecka nr 7a, 7b, 7c, Azaliowa nr 8, 10, 12,
7.02.2024 (za 3 dni)13:00 – 13:30Bronów ul. Czyża, Kolorowa, Kunza, Międzyrzecka, Olchowa, Bronowska,
8.02.2024 (za 4 dni)07:30 – 14:00Międzyrzecze Górne ulica Grabinka na odcinku od ul. Centralnej do nr 827, Willowa na odcinku od ul. Grabinka do nr 859, 804, 847, Łowiecka nr 184,
   
8.02.2024 (za 4 dni)08:30 – 13:30Kozy ulica Czereśniowa nr 30, Kęcka od nr 29 do nr 35A oraz od nr 30 do nr 32,
8.02.2024 (za 4 dni)09:00 – 12:00Pisarzowice ul. Wspólna od ul. Granicznej do ul. Bielskiej, Graniczna od nr 76 do nr 1, Pasieki od ul. Granicznej do nr 13,15, Miodowa nr 5, Przygraniczna nr 2,4, Pszczela nr 5, Kozy ul. Czapli nr 1, Nadbrzeżna od nr 105, 130 do nr 87,87a, Letnia,

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt