Sporo planowanych wyłączeń prądu na najbliższe dni w Powiecie Żywieckim I Bielskim.

Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w powiecie żywieckim i bielskim? Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach 16-20 października w powiecie żywieckim i bielskim. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy.

Wyłączenie prądu w powiecie żywieckim

DzieńGodzinyLokalizacja
17.10.2023 (pojutrze)08:00 – 10:00Rycerka Dolna od budynku nr 208 do Rycerki Górnej
17.10.2023 (pojutrze)08:00 – 10:00Rycerka Górna od Rycerki Dolnej do Kolonii, Rycerki, Przegibek, Oźna, Wielka Racza
17.10.2023 (pojutrze)08:00 – 14:00Żywiec ulica Grunwaldzka sklepik z pieczywem i nieczynny punkt odbioru paczek
17.10.2023 (pojutrze)08:00 – 15:00Międzybrodzie Bialskie ulica Nadbrzeżna, Żarnówki, Waleczków.
17.10.2023 (pojutrze)09:00 – 14:00Żywiec ulica Piastowska, Krakowska nr 30, Czarnieckiego, Zamoyskiego, Bolesława Krzywoustego, Strażacka, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Władysława Łokietka, Moszczanicka od nr 70 do 106, Zapolskiej, Bolesława Chrobrego, Przyjaciół
   
   
18.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 09:00Czernichów ulica Krępli, Roztoki.
18.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 09:00Juszczyna od placu Borek w górę do stacji transformatorowej
18.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 14:00Juszczyna plac Borek za rzeką
18.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 14:00Mutne odbiorca zasilany ze złącza kablowego nr ZK416649
18.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 09:00Słotwina ulica Poddzielec od nr 1 do 78, Sznajdrowicza od nr 1 do 47, Popiełuszki od nr 34 do 145
18.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 09:00Lipowa ulica Podlas do nr 28, Jana Pawła II od nr 62 do Słotwiny (myjnia samochodowa) z przyległymi ulicami
18.10.2023 (za 3 dni)09:00 – 14:00Glinka przysiółek Jureczka
18.10.2023 (za 3 dni)09:00 – 16:00Czernichów ulica Roztoki, Nad Potokiem, Słoneczna, Kamienna, Gielatów, Kapelowiec.
18.10.2023 (za 3 dni)13:00 – 14:00Juszczyna od placu Borek w górę do stacji transformatorowej
   
18.10.2023 (za 3 dni)15:00 – 16:30Słotwina ulica Poddzielec od nr 1 do 78, Sznajdrowicza od nr 1 do 47, Popiełuszki od nr 34 do 145
18.10.2023 (za 3 dni)15:00 – 16:30Lipowa ulica Podlas do nr 28, Jana Pawła II od nr 62 do Słotwiny (myjnia samochodowa) z przyległymi ulicami
19.10.2023 (za 4 dni)08:00 – 16:00Milówka Kolonia Prusów od stacji transformatorowej w górę do ulicy Dobrej Matki
19.10.2023 (za 4 dni)08:30 – 09:30Pietrzykowice ulica Objazdowa, Dworcowa, Kościuszki od numeru 2 do 23,Ogrodowa, Wesoła od numeru 190 do 220 , Blachotrapez , Przepompownia z ZK76117 , Dworzec Fryzjer.
20.10.2023 (za 5 dni)08:00 – 16:00Milówka Kolonia Prusów od stacji transformatorowej w górę do ulicy Dobrej Matki
   
20.10.2023 (za 5 dni)08:00 – 14:00Żywiec ulica Za Górą 39.
20.10.2023 (za 5 dni)08:00 – 15:00Łodygowice ulica Pod Groniem
20.10.2023 (za 5 dni)09:00 – 10:00Rycerka Dolna od mostu do skrzyżowania na Rycerkę Górną
20.10.2023 (za 5 dni)09:00 – 10:00Rajcza od budynku nr 536 do Rycerki Dolnej, ulica Ujsolska, Polna
20.10.2023 (za 5 dni)10:00 – 13:00Żabnica ulica Boracza, Dadoki, Milówki
20.10.2023 (za 5 dni)13:00 – 14:00Rycerka Dolna od mostu do skrzyżowania na Rycerkę Górną
20.10.2023 (za 5 dni)13:00 – 14:00Rajcza od budynku nr 536 do Rycerki Dolnej, ulica Ujsolska, Polna

Wyłączenie prądu w powiecie bielskim

DzieńGodzinyLokalizacja
   
   
17.10.2023 (pojutrze)09:00 – 15:00Jaworze ulica Leśna, Cisowa od nr 56 do nr 18, Myśliwska,
18.10.2023 (za 3 dni)07:30 – 15:00Jaworze ul. Azaliowa nr 11, 13,
18.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 10:00Czechowice-Dziedzice ul. Bratnia, Chopina, Brzeziny, Sobótki, Legionów nr 86, 86A, Wierzbowa, Księża Grobel, Smocza, Chałupnicza, Stawowa, Marzanny, Ligocka, Szymanowskiego, Braterska, Ochodzka, Wodna, Dożynkowa, Spokojna, Ligota ul. Czyżyków, Księża Grobel, Żabia, Włościańska, Rakowa,
18.10.2023 (za 3 dni)08:00 – 12:00Świętoszówka ul. Jodłowa, ul. Leśna, ul. Świerkowa nr 349, 111, 135, ul. Szkolna na odcinku od nr 89,152,15 do miejscowości Biery ul. Sportowa, Biery ul. Szkolna od ul. Sportowej do miejscowości Świętoszówka, ul. Ogrodowa na odcinku od nr 99, 202, 76, 86 do ul. Szkolnej,
18.10.2023 (za 3 dni)08:30 – 14:00Mazańcowice nr 221, 225, 400, 488, 534, Mazańcowice ul. Spokojna, ul. Graniczna nr 660, 287, 339, 889, 1053,
18.10.2023 (za 3 dni)10:00 – 12:30Bielsko-Biała ulica Suchy Potok nr 57, Przelotna od ul. Reniferów do Łosiowej, Kiernika do ul. Bobka, Krzemionki od nr 107 do 88, Bojki, Wysłouchów, Rataja, Saska nr 11, Bobka, Witosa od nr 17,28 do nr 1,2 oraz od nr 283 do nr 287, Pasażerska, Łosiowa od Krańcowej do nr 29,31, Reniferów, ogródki działkowe Maluch, Kozy ulica Mostowa nr 61, 66, 66A, 68, Margaretki, Wiklinowa od nr 1 do nr 19, Sadowa od nr 2 do nr 60 i od nr 3 do nr 55, Cedrowa od nr 2 do ul. Krańcowej, Kwiatowa od nr 1 do nr 7, Sobieskiego od nr 86 do nr 68 od nr 81 do nr 91, Mieczyków od ul. Sadowej do ul. Krzemowej, Krańcowa od nr 80 do Torów PKP, Chmielowa od nr 46 do nr 68, Krzemowa od nr 2 do ul. Krańcowej.
   
   
19.10.2023 (za 4 dni)07:30 – 17:00Świętoszówka ul. Jodłowa, ul. Leśna, ul. Świerkowa nr 349, 111, 135, ul. Szkolna na odcinku od nr 83,127,137 do miejscowości Biery ul. Ogrodowa, Biery ul. Szkolna od miejscowości Świętoszówka do ul. Ogrodowej,
19.10.2023 (za 4 dni)08:00 – 08:30Czechowice-Dziedzice ul. Kościelna, Legionów nr 132, Widokowa, Chłopska, Kopernika do nr 13 i 22,
19.10.2023 (za 4 dni)08:00 – 14:00Czechowice-Dziedzice ul. Legionów nr 126, 128, 130, 130A, 130B, 130E, Kopernika nr 4,
19.10.2023 (za 4 dni)08:30 – 14:00Mazańcowice nr 221, 225, 400, 488, 534, Mazańcowice ul. Spokojna, ul. Graniczna nr 660, 287, 339, 889, 1053,
19.10.2023 (za 4 dni)09:00 – 13:00Kozy ulica Łukowa, Krakowska, Wiosenna, Jesionowa, Jaskółcza, Jarzębinowa, Gajowa.
19.10.2023 (za 4 dni)13:30 – 14:00Czechowice-Dziedzice ul. Kościelna, Legionów nr 132, Widokowa, Chłopska, Kopernika do nr 13 i 22,
20.10.2023 (za 5 dni)09:00 – 11:00Ligota ul. Ligocka od nr 93, Czechowicka do nr 8, Bory od nr 2 do nr 24, Ochodzka od nr 59,
20.10.2023 (za 5 dni)09:00 – 16:00Ligota ulica Czyżyków, Włościańska do nr 4, Żabia, Rakowa, Ochodzka nr 66 i 57,
20.10.2023 (za 5 dni)10:00 – 12:30Wilkowice ul. Wyzwolenia od nr 16 do nr 31, Robotnicza od nr 17 do nr 27, Zaułek nr 9, Wypoczynkowa, Parkowa nr 6, 6A, Zielna, Bystra ulica Przedszkolna, Modrzewiowa, Świerkowa, Cisowa, Letniskowa, Konwaliowa, Piękna, Pod Grapę, Sikorek, Wyzwolenia, Długa, Orna, Ogrodowa, Partyzantów nr 5, Szczęśliwa, Różana, Cymsa, Sosnowa, Jodłowa, Wiśniowa, Szarotek, Zielona, Kolorowa, Stroma, Ława, Górska, Klonowa, Zjazdowa, Jaworowa, Rzemieślnicza, Klimczoka, Jasna, Boczna, Jagodowa, Kościelna, Pogodna, Karpacka, Lipowa, Nowa, Bukowa, Gołębia, Słoneczna, Wypoczynkowa, Zielna, Bliska, Beskidzka, Głogowa, Skośna, Halna, Słowicza, Fałata od nr 1, 6, 8, 10 do końca ulicy, Południowa, Dębowa, Limbowa, Kwiatowa, Zgodna, Brzozowa, Działkowa, Krótka, Szczyrkowska, Kukułcza, Willowa, Kręta, Jałowcowa, Wąska, Akacjowa, Jaśminowa

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt