Planowane wyłączenia prądu na najbliższe dni w powiecie bielskim i żywieckim.

Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach 8-12 maja w powiecie żywieckim i bielskim.

Wyłączenia prądu w powiecie żywieckim

DzieńGodzinyLokalizacja
9.05.2023 08:00 – 14:00Ślemień ulica Żywiecka od nr 4 do 8, Ośrodek Zdrowia i Apteka, Łączna nr 2A
10.05.2023 09:00 – 13:00Rychwałd ulica Graniczna, Franciszkańska od skrzyżowania z ulicą Leśną do skrzyżowania z ulicą Graniczną, Holnówka od nr 11 do 30, Leśna nr 2 i 2A
10.05.2023 09:00 – 13:00Żywiec ulica Graniczna
11.05.2023 08:00 – 15:00Lipowa ulica Babiego Lata nr 9A, 12, 14, Jastrzębia nr 49
11.05.2023 08:00 – 15:00Gilowice ulica Zapolnicka budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK15999 i ZK16002
11.05.2023 08:00 – 15:00Rajcza przysiółek Kuchejdy od budynku nr 344 w stronę Nickuliny
11.05.2023 08:00 – 16:00Wieprz ulica Polna, Żywiecka od kościoła do ulicy Zagórczańskiej, kościół
12.05.2023 08:00 – 15:00Okrajnik ulica Owocowa nr 1 oraz budynek zasilany ze złącza kablowego nr ZK3240
12.05.2023 09:00 – 11:00Kamesznica ulica Wspólna od nowego kościoła do budynku nr 588, Ziołowa Ośrodek Zdrowia, kościół

Wyłączenia prądu w powiecie bielskim

DzieńGodzinyLokalizacja
8.05.2023 07:30 – 08:30Czechowice-Dziedzice ul. Zaplecze, Potoczna do nr 12, Zajęcza od nr 16, Ligota ul. Stawiska nr 11, 15, Zajęcza,
8.05.2023 (jutro)08:00 – 14:00Czaniec ulica Karpacka , Słoneczna.
8.05.2023 15:00 – 16:00Czechowice-Dziedzice ul. Zaplecze, Potoczna do nr 12, Zajęcza od nr 16, Ligota ul. Stawiska nr 11, 15, Zajęcza,
9.05.2023 09:00 – 13:00Zasole Bielańskie ulica Piękna, Mostowa, Ptasznik
10.05.2023 07:30 – 08:30Dankowice ulica Św. M. M. Kolbego od nr 43, Słowiańska nr 9, Wiślana, Jawiszowice ulica Janowiec, Łękawka,
10.05.2023 08:00 – 14:00Hecznarowice ulica Nowowiejska, Odsole.
10.05.2023 08:00 – 16:00Ligota ulica Śródrzeczna nr 11, 11A, 2E, 13, Wodospadowa,
10.05.2023 08:00 – 18:00Bielsko-Biała ul. Tartaczna od Zapory do końca ulicy,
10.05.2023 08:30 – 10:30Bielany ulica Na Solisko, Bożej Męki, Ogrodowa, Solna, Kwiatowa.
10.05.2023 08:30 – 16:00Dankowice ulica Św. M. M. Kolbego nr 82 oraz ZK1904 WOD-REM
10.05.2023 16:00 – 17:00Dankowice ulica Św. M. M. Kolbego od nr 43, Słowiańska nr 9, Wiślana, Jawiszowice ulica Janowiec, Łękawka,
11.05.2023 08:00 – 10:00Czechowice-Dziedzice ul. Dworcowa nr 15A, garaże w tym rejonie, Bestwińska nr 6A,
11.05.2023 08:00 – 14:00Nowa Wieś ulica Malecka Podbeskidzka. Bielany ulica Kęcka, Zamłynie.
11.05.2023 08:00 – 18:00Mazańcowice ul. Spacerowa od nr 1145 do ul. Dębowej, Kaskadowa nr 135,136, 211, Dębowa od ul Spacerowej do nr 1082, Miodowa, Krótka, Willowa, Spółdzielcza nr 765, 423, Żniwna od nr 101 do ul. Dumki,
12.05.2023 08:30 – 13:00Pisarzowice ulica Bartnicza, Górna, Czerwonka, Nektarowa, Spadzista bez nr 15, Głogowa, Szkolna od nr 1 i nr 51 do nr 96, Prosta, Słodka, Pańska od ul. Szkolnej do nr 19F, Lipowa, Pogodna,
12.05.2023 09:00 – 15:00Czechowice Dziedzice ulica Zamkowa od nr 22 do nr 30 i od nr 29 do nr 41E, Pawia od nr 2 do nr 2H, Cichy Kącik nr 20, Przepompownia,

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry