Planowane Wyłączenia Prądu Na Najbliższe Dni W Powiecie Bielskim I Żywieckim.

Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach 12 – 16 czerwca w powiecie żywieckim i bielskim.

Wyłączenia prądu w powiecie żywieckim

DzieńGodzinyLokalizacja
12.06.2023 08:00 – 15:00Okrajnik ulica Dworska budynki od nr 13 do 33, budynki zasilane ze złączy kablowych nr ZK10376, ZK415328 i ZK10377
12.06.2023 09:00 – 10:00Cięcina ulica Kowali, Tęczowa, Kwiatowa od stacji transformatorowej do ulicy św. Katarzyny, Młodych, św. Katarzyny od ulicy Kowali do Laskowej, Świerkowa budynki przy końcu ulicy
12.06.2023 09:00 – 10:00Cięcina ulica Cicha, Różana od ulicy św. Katarzyny do budynku nr 14, Lipowa, Bystrzańska, św. Katarzyny od budynku nr 142 do 201, Krótka, Spacerowa od budynku nr 7 do 25
13.06.2023 08:00 – 14:00Międzybrodzie Żywieckie ulica Górska, Pod Dzwonkiem.
13.06.2023 08:30 – 14:30Lipowa ulica Lipowska od numeru 151 do 302, Zadolne od numeru 1 do 20, Dalii całość.
13.06.2023 09:00 – 11:00Przybędza ulica 3 Maja szkoła podstawowa
13.06.2023 09:00 – 12:00Przyborów przysiółki Pindelówka, Zwalisko i Głuchaczki
14.06.2023 08:00 – 14:00Ujsoły ulica Danielki od stacji transformatorowej w górę do nr 293
15.06.2023 08:00 – 14:00Szare Suche w stronę Lalik budynki nr 453, 446, 333, 330, 423, 316, 424, 519A
   
15.06.2023 09:00 – 14:00Bierna ulica Rolnicza od nr 11 do 24, Rzemieślnicza, Beskidzka nr 86, 91, Kasztanowa, Leśna, Łęgowa, Modrzewiowa
16.06.2023 07:30 – 14:00Lipowa ulica Brzeziny nr 67 oraz budynek zasilany ze złącza kablowego nr ZK4519

Wyłączenia prądu w powiecie bielskim

DzieńGodzinyLokalizacja
12.06.2023 07:30 – 08:00Czechowice-Dziedzice ul. Krupnicza, Klonowa, Kwiecista, Olszyna, Junacka od nr 16, Podwale, Rzeczna, Komorowicka, Robotnicza, Jastrzębia, Rolna,
12.06.2023 08:00 – 13:00Kozy ulica Tęczowa, Działy.
12.06.2023 08:00 – 16:00Jaworze ulica Cyprysowa od ul. Kryształowej do nr 351, Wiejska, Bielska od nr 46, 48, 58, 347, 216, 576, 38, 421, 231, 50, Łubinowa nr 245,
13.06.2023 08:00 – 14:00Grodziec ulica Chałupnicza, Siedlacza, Cieszyńska
13.06.2023 08:00 – 16:00Bujaków ulica Konwaliowa, Azaliowa, Ogrodnicza, Krótka, Cmentarna, Podlesie, Kamieniec, Lipowa, Łukowa, Klonowa.
14.06.2023 08:00 – 13:00Meszna ulica Głogowa nr 9D, 15D oraz budynek zasilany ze złącza kablowego nr ZKBBZ413807
14.06.2023 08:00 – 15:00Międzyrzecze Górne ulica Strażacka od nr 406 do nr 174, Polna, Boczna, Wygrabowicka od ul. Strażackiej do nr 484, Świerkowa,
14.06.2023 08:00 – 18:00Bielsko-Biała ul. Tartaczna od zapory do końca ulicy,
14.06.2023 10:00 – 17:00Jaworze ul. Kalwaria nr 572, 62A, 64, 64B,
15.06.2023 08:00 – 16:00Jaworze ul. Średnia od ul. Zielnej do nr 33 i ul. Malwowej, wyłączenie przy ul. Średniej nie dotyczy numerów 184 i 253, Jaworze ul. Zielna cała ulica bez numeru 6, Kolonia Dolna nr 358, Malwowa nr 4,6, Nad Rudawką nr 16, 18, Ustronna nr 282, Jagodowa od ul. Średniej do nr 16, ul. Spokojna 15, Bielsko-Biała ul. Światopełka nr 66C,
16.06.2023 08:00 – 15:00Bystra ul. Fałata od nr 6 do nr 50,

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry