Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach 17-21 października.
Powiat żywiecki:
Dzień | Godziny | Lokalizacja |
---|---|---|
17.10.2022 (dzisiaj) | 09:00 – 11:00 | Milówka ulica Piekarska, Jana Kazimierza od ronda do kościoła – prawa strona, strona lewa – poczta, notariusz, bank, Grunwaldzka cukiernia Szarotka |
18.10.2022 (jutro) | 08:00 – 12:00 | Pewel Wielka przysiółek u Świętych budynki od nr 2 do 474 |
18.10.2022 (jutro) | 08:00 – 14:00 | Rajcza Nickulina przysiółek Kowalówka |
18.10.2022 (jutro) | 08:00 – 16:00 | Żywiec ulica Lelewela od nr 2 do 38 i 63, Leśnianka nr 91, Wyzwolenia od nr 30A i 9D do końca ulicy za ekspresówkę |
18.10.2022 (jutro) | 10:00 – 12:00 | Żywiec ulica Łagodna, Łąkowa, Okopowa, Okrężna, Sporyska nr parzyste od 118 do 164 i nieparzyste od 141 do 189 |
19.10.2022 (za 2 dni) | 10:00 – 12:00 | Żywiec ulica Świętego Wita od nr 16 do końca, Nad Witem |
20.10.2022 (za 3 dni) | 07:00 – 14:00 | Przeginia Narodowa ul. Bór, Sosnowa |
20.10.2022 (za 3 dni) | 08:00 – 16:00 | Żywiec ulica Lelewela nr 42, 44, Rolnicza od nr 32 do końca, Słoneczna nr 20 i 22 |
20.10.2022 (za 3 dni) | 08:00 – 16:00 | Tresna ośrodek wczasowy KWK Wieczorek |
20.10.2022 (za 3 dni) | 09:00 – 14:00 | Laliki odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZK8091, ZK863, ZK864, ZK865 |
21.10.2022 (za 4 dni) | 07:00 – 14:00 | Przeginia Narodowa ul. Krzeszowicka od ulicy Bór do ulicy Granicznej, ul. Graniczna 2 |
21.10.2022 (za 4 dni) | 07:30 – 18:00 | Wołowice cała wieś. Wpis informacyjny dla Odbiorców w razie gdyby przez fotowoltaikę wyłączało agregaty. |
21.10.2022 (za 4 dni) | 08:00 – 12:00 | Kocierz Moszczanicki ulica Kręta, Ogrodowa, Rolna, Rokiciowa, Kamieńcowa, Beskidzka budynki od nr 12 do 38 |
21.10.2022 (za 4 dni) | 09:00 – 15:00 | Międzybrodzie Bialskie ulica Nowy Świat |
Powiat bielski:
Dzień | Godziny | Lokalizacja |
---|---|---|
17.10.2022 (dzisiaj) | 08:00 – 15:00 | Jasienica/Biery ul. Graniczna , Wesoła, Boczna, Dębowa, Za Wodą , Boczna , Bożka nr 122, 52, 112, |
17.10.2022 (dzisiaj) | 08:00 – 16:00 | Szczyrk ulica Salmopolska od nr 36 do 111C |
18.10.2022 (dzisiaj) | 08:00 – 16:00 | Szczyrk ulica Skrzyczeńska od nr 1 do 5, Zwalisko nr 57, Halna nr 5, 11, 13, Salmopolska od nr 32 do 83A, Osiedle Za Hańderką |
18.10.2022 (jutro) | 08:00 – 16:00 | Wilamowice ulica Borowikowa, Rekreacyjna 51 |
18.10.2022 (jutro) | 08:30 – 12:30 | Międzyrzecze Górne ul. Bielska od nr 66 do nr 295, 299, 301 wraz z nr 563, ul. Prosta od ul. Bielskiej do nr 211, 256, ul. Bieszczadzka od nr 257 do nr 555, wyłączenie przy ul. Bielskiej nie dotyczy nr 407A, |
18.10.2022 (jutro) | 09:00 – 12:00 | Wilamowice ulica Kościuszki, Więźniów Oświęcimia, Sikorskiego. |
19.10.2022 (za 2 dni) | 08:00 – 15:00 | Bielsko-Biała ul. Storczyków od Jaworzańskiej do nr 72, Willowa, Podgórna, Jaworzańska od ul. Wapienickiej do nr 181 (prawa strona od Jaworza), Wiśniowa, Jaworze ul. Podgórska od ul. Malinowej do ul .Tęczowej, Wapienicka od nr 291 do ul. Jaworzańskiej (prawa strona od Jaworza), Krokusowa, |
19.10.2022 (za 2 dni) | 08:00 – 16:00 | Rybarzowice ulica Radosna, Bielska od cmentarza do ulicy Kościelnej z przyległymi ulicami |
19.10.2022 (za 2 dni) | 08:30 – 14:00 | Międzyrzecze Górne ul. Centralna od ul. Sarniej, Szkolnej, nr 54, 123 do nr 39, 371, 323 wraz z OSP i Gminnym Ośrodkiem Kultury, ul. Szkolna od ul. Zapłocie do ul. Centralnej, ul. Sarnia i ul. Łowiecka, |
19.10.2022 (za 2 dni) | 09:00 – 15:00 | Bujaków ulica Stawowa, Podlesie. |
20.10.2022 (za 3 dni) | 08:00 – 16:00 | Pisarzowice ul. Aroniowa, Orzechowa, Bielska od nr 43 do nr 23, Leszczynowa, Brzozowa, Wiśniowa, Truskawkowa, Chmielna, |
21.10.2022 (za 4 dni) | 08:00 – 16:00 | Wilkowice ulica Zawilców, Jodłowa od ul. Wyzwolenia do nr 13, Modrzewiowa, Maków, Narciarska, Wyzwolenia od ul. Zawilców do ul. Kukułczej, Olimpijczyków, Kukułcza, Astrów, |
Źródło: Tauron