Previous
Next

Planowane Przerwy W Dostawie Prądu.

Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach 10-14 października.

Powiat Żywiecki:

DzieńGodzinyLokalizacja
10.10.2022    (dziś)07:00 – 15:00Jeleśnia ulica Poprzeczna, Wodna od nr 1 do 11, Tartaczna, Myśliwska od nr 1 do 15, Łobozowa, Drzewna, Jana Kazimierza od nr 102 do 155, Lipowa, Rzeczna od nr 1 do 38
DzieńGodzinyLokalizacja
11.10.2022 (jutro)07:00 – 18:00Ratanice cała wieś, Przeginia Narodowa
11.10.2022 (jutro)08:00 – 14:00Lipowa Brzeziny od stacji transformatorowej do numeru 137 z przyległymi ulicami, ulica Urocza cała z przyległymi ulicami, Dobra do numeru 2, Piękna 3, 5 i 12, Łagodna 7 i 11.
11.10.2022 (jutro)08:00 – 14:00Rajcza Nickulina przysiółek Kowalówka
11.10.2022 (jutro)08:00 – 16:00Rajcza przysiółek Kuchejdy od budynku nr 329 w stronę Nickuliny do budynku nr 364E
12.10.2022 (pojutrze)07:00 – 18:00Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa od strony Przegini Duchownej
12.10.2022 (pojutrze)07:00 – 18:00Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa od strony Przegini Duchownej
12.10.2022 (pojutrze)08:00 – 14:00Żywiec Osiedle Paderewskiego od numeru 2 do 10/A.
12.10.2022 (pojutrze)08:00 – 14:00Szare Pawliczne od stacji transformatorowej w stronę Pietraszki
12.10.2022 (pojutrze)08:00 – 14:00Ślemień ulice Za Wodą od nr 6 do 27, Jarzębinowa
12.10.2022 (pojutrze)08:00 – 14:00Przyborów przysiółek Moczarki budynki nr 3, 11, 26, 259, 442, 491A, 492, 493, 496A, 500
12.10.2022 (pojutrze)08:00 – 15:00Milówka kolonia Zabawa za torami
12.10.2022 (pojutrze)08:00 – 15:00Rajcza budynki za torami w stronę Milówka Zabawa
12.10.2022 (pojutrze)09:00 – 14:00Laliki domki letniskowe zasilane ze złączy kablowych nr ZK8091, ZK863, ZK864, ZK865
13.10.2022 (za 3 dni)07:00 – 19:00Wołowice, Zagacie
13.10.2022 (za 3 dni)08:00 – 15:00Zwardoń przysiółek Węglarze, okolice przekaźnika
13.10.2022 (za 3 dni)08:00 – 15:00Laliki od drogi na Węglarze do stacji paliw
13.10.2022 (za 3 dni)08:00 – 16:00Rajcza przysiółek Kuchejdy od budynku nr 351 w stronę Nickuliny do budynku nr 364E
14.10.2022 (za 4 dni)07:30 – 09:00Kamień od strony Rusocic, Rusocice, Kłokoczyn os strony Rusocic
14.10.2022 (za 4 dni)07:30 – 17:30Rusocice Wiejska od Św. Rity do Krakowskiej, Ogrodowa, Krakowska, Na Brzegu, Sokółka, Podskale, Wapienna, Zaszkolna, Starowiślna, Brzozowa 22.
14.10.2022 (za 4 dni)08:00 – 14:00Sopotnia Wielka budynki od nr 326 do 349
14.10.2022 (za 4 dni)09:00 – 11:00Zwardoń Stańcówka budynki po lewej stronie drogi
14.10.2022 (za 4 dni)09:00 – 12:00Żywiec ulica Grojec, Magnoliowa
14.10.2022 (za 4 dni)10:00 – 11:00Złatna od Głębokiego w górę do końca miejscowości, Lipowska, Rysianka
14.10.2022 (za 4 dni)16:00 – 17:30Kamień od strony Rusocic, Rusocice, Kłokoczyn os strony Rusocic

Powiat Bielski:

DzieńGodzinyLokalizacja
10.10.2022            (dziś)08:00 – 10:00Porąbka ulica Żywiecka, Sportowa, Smrekowa, Mała Puszcza, Kujawska, Krańcowa, Słoneczna, Śląska, Sadowa, Stadionowa, Skośna.
10.10.2022
      (dziś)
08:00 – 14:00Porąbka ulica Stroma, Mała Puszcza, Kasztelańska, Sosnowa, Słoneczna.
DzieńGodzinyLokalizacja
11.10.2022 (jutro)08:00 – 16:00Kozy ulica Podgórska Jesionowa, Jaskółcza, Jarzębinowa.
11.10.2022 (jutro)08:00 – 17:00Jaworze plac Kościelny, Zdrojowa od ul. Pałacowej do ul. Słonecznej, Aleja Kościelna, Pałacowa nr 27,90,92,
11.10.2022 (jutro)09:00 – 12:00Czechowice-Dziedzice ul. Piłsudskiego (boisko orlik), Słowackiego nr 2 (Galeria Dworzec),
12.10.2022 (pojutrze)08:00 – 17:00Jaworze plac Kościelny, Zdrojowa od ul. Pałacowej do ul. Słonecznej, Aleja Kościelna, Pałacowa nr 27,90,92,
12.10.2022 (pojutrze)09:00 – 13:00Kaniów ul. Młyńska, Bestwinka ul. Olchowa, Młyńska, Ładna,
13.10.2022 (za 3 dni)08:00 – 15:00Kobiernice ulica Tradycyjna, Sportowa, Różana, Dziadkowiec, Zakosik, Spacerowa, Piesza, Krótka, Stawowa.
13.10.2022 (za 3 dni)08:00 – 16:00Czaniec ulica Bukowska.

Źródło: Tauron

Zobacz również..