Previous
Next

Planowane Przerwy W Dostawie Prądu.

Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach 04-07 października.

Powiat Żywiecki:

   

  
 4.10.2022 07:30 – 18:00 Czernichów Od Wytwórni Wód do Żwirowni i Składów Budowlanych
6.10.2022 08:30 – 10:00Sól – Kiczora od szkoły podstawowej w kierunku Nieledwi do budynku numer 272B,okolice Kościoła ,Pobaska , Rabanica – od budynku 80C do budynku numer 312A, od osiedla domków letnich w kierunku Zwardonia ,Krawce.
6.10.2022 12:30 – 14:00Sól – Kiczora od szkoły podstawowej w kierunku Nieledwi do budynku numer 272B,okolice Kościoła ,Pobaska , Rabanica – od budynku 80C do budynku numer 312A, od osiedla domków letnich w kierunku Zwardonia ,Krawce.
7.10.2022 08:00 – 09:00Milówka ulica Pod Syberia, Wczasowa. Neledwia ulica Górska od numeru 35 do Przetwórni.
7.10.2022 08:00 – 13:00Nieledwia ulica Targowa 40.
7.10.2022 08:00 – 14:00Żywiec ulica Świętego Huberta – cała, Sosnowa. 5 budynków bez numerów zasilanych z ZK 7744, 7745.
7.10.2022 08:00 – 14:00Lipowa Brzeziny od stacji transformatorowej do numeru 137 z przyległymi ulicami, ulica Urocza cała z przyległymi ulicami, Dobra do numeru 2, Piękna 3, 5 i 12, Łagodna 7 i 11.
7.10.2022 12:00 – 13:00Milówka ulica Pod Syberia, Wczasowa. Neledwia ulica Górska od numeru 35 do Przetwórni.

Powiat Bielski:

4.10.2022 08:00 – 15:00Jasienica/Biery ul. Graniczna , Wesoła, Boczna, Dębowa, Za Wodą , Boczna , Bożka nr 122, 52, 112,
4.10.2022 08:00 – 08:30Zasole Bielańskie ulica Piękna, Rolnicza, Zaciszna, Solna, Folwarkowa, Nowy Świat, Zachodnia.
4.10.2022 08:00 – 08:30Wilamowice ulica Andersa, Stawowa, Ogrodowa, Spokojna, Zielona, Słowackiego, Kościuszki, Staszica, Ogrodnicza, Więźniów Oświęcimia, Piłsudskiego, Prusa, Spółdzielcza,
4.10.2022 09:00 – 12:00Międzyrzecze Dolne ul. Sadowa, Zagrodowa od Mazańcowickiej do nr 260, Graniczna, Mazańcowicka nr 112, 240, 174, 111, 177, Ligocka od nr 167 do Strefowej, Floriana od Ligockiej do nr 308, Wodna, Rzeczna,
4.10.2022 10:00 – 14:00Wilamowice ulica Słowackiego, Prusa, Kościuszki, Piłsudskiego.
4.10.2022 12:00 – 14:00Wilamowice ulica Kościuszki, Więźniów Oświęcimia, Sikorskiego.
4.10.2022 14:30 – 16:00Zasole Bielańskie ulica Piękna, Rolnicza, Zaciszna, Solna, Folwarkowa, Nowy Świat, Zachodnia.
4.10.2022 14:30 – 16:00Wilamowice ulica Andersa, Stawowa, Ogrodowa, Spokojna, Zielona, Słowackiego, Kościuszki, Staszica, Ogrodnicza, Więźniów Oświęcimia, Piłsudskiego, Prusa, Spółdzielcza,
6.10.2022 08:00 – 11:00Międzyrzecze Górne ul. Rudzicka od ul. Centralnej do nr 190, 314, 448, 550, Wapienicka od ul. Centralnej do nr 59,
6.10.2022 08:00 – 13:00Wilamowice ulica Kosmonautów, Bilczewskiego, Konopnickiej.
6.10.2022 10:00 – 17:00Jasienica ulica Międzyrzecka od ul. Przemysłowej do ul. Pokrzywowej,
7.10.2022 08:00 – 13:00Bielsko-Biała ul. Tartaczna od Zapory do końca ulicy,

źródło Tauron

Zobacz również..