Previous
Next

Planowane przerwy w dostawie prądu.

Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowych przerw w dostawie prądu w dniach 19-23 września.

Powiat Żywiecki:

DzieńGodzinyLokalizacja
19.09.2022 (dzisiaj)08:00 – 13:00Ślemień ulica Widokowa od numeru 30 do 50, Wiązowa, Spacerowa numery 50, 54.
   
20.09.2022 (jutro)08:00 – 13:00Kocoń ulica Żywiecka 51A, Żwirowa.
21.09.2022 (za 2 dni)07:30 – 18:00Czernichów Od Wytwórni Wód do Żwirowni i Składów Budowlanych
21.09.2022 (za 2 dni)08:00 – 10:00Cisiec ulica Trakt Cesarski od Jodłowej w stronę Węgierskiej Górki, Cicha, Topolowa, Wierzbowa, Sportowa.
21.09.2022 (za 2 dni)08:00 – 14:00Zarzecze ulica Beskidzka działka zasilana z ZK nr. 12377.
21.09.2022 (za 2 dni)09:00 – 13:00Koszarawa od numeru 750 do 761.
21.09.2022 (za 2 dni)15:00 – 18:00Kłokoczyn od strony Czenichowa, Czernichów od Kłokoczyna i Przeginii do Żwirowni i Składów budowlanych
22.09.2022 (za 3 dni)08:00 – 14:00Kamień ul. Sportowa ZK16834/RD-4
22.09.2022 (za 3 dni)08:00 – 14:00Nowa Wieś Szlachecka ul. Szlachecka str. parzysta od 34 do 90, str. nieparzysta nr. 79, ul. Źródlana nr. 7, 9 oraz okolice w/w adresów
22.09.2022 (za 3 dni)08:00 – 14:00Bierna ulica Szklarska, Stroma, Zielona 1, 2, 7, Brzozowa od numeru 2 do 20, Jodłowa 7 i 11, Nad Potokiem 1 i 8, Kopernika od numeru 48 do 93, Rolnicza od numeru 56 do 72, Szewska.
22.09.2022 (za 3 dni)09:00 – 13:00Świnna ulica Kasztelańska 23.
22.09.2022 (za 3 dni)09:00 – 14:00Soblówka Petkówka od skrzyżowania do budynku 212
23.09.2022 (za 4 dni)08:00 – 14:00Bierna ulica Szklarska, Stroma, Zielona 1, 2, 7, Brzozowa od numeru 2 do 20, Jodłowa 7 i 11, Nad Potokiem 1 i 8, Kopernika od numeru 48 do 93, Rolnicza od numeru 56 do 72, Szewska.
23.09.2022 (za 4 dni)08:00 – 14:00Rycerka Dolna od budynku 109A do budynku 134.
23.09.2022 (za 4 dni)08:00 – 15:00Przyborów ulica Widokowa, Zielona, Babiogórska od numeru 70 do mostu. Jeleśnia ulica Pod Kiczorą, Pogodna .

Powiat Bielski: 

DzieńGodzinyLokalizacja
19.09.2022 (dzisiaj)08:00 – 14:00Międzyrzecze Dolne działka nr 70/1 na przeciw budynku nr 196,
19.09.2022 (dzisiaj)08:00 – 14:00Czaniec ulica Kardynała Karola Wojtyły od numeru 63 do Cichej, Czeremchowa, Zagłębocze od ulicy Kardynała Karola Wojtyły do numeru 17 łącznie ze stadionem.
20.09.2022 (jutro)08:00 – 11:00Kozy ul. Topolowa nr 22,
20.09.2022 (jutro)08:30 – 09:30Godziszka ulica Bielska od nr 143 do 632, Krótka, Owocowa, Bananowa, Poziomkowa od nr 143 do 155, Szkolna nr 633, Malinowa, Porzeczkowa, Truskawkowa, Kowalska od nr 1 do 36, Wilkowska
20.09.2022 (jutro)09:00 – 12:00Czechowice-Dziedzice ul. Pionkowa nr 2,
20.09.2022 (jutro)10:00 – 15:00Międzyrzecze Górne ulica Strażacka nr 630,
20.09.2022 (jutro)13:30 – 14:30Godziszka ulica Bielska od nr 143 do 632, Krótka, Owocowa, Bananowa, Poziomkowa od nr 143 do 155, Szkolna nr 633, Malinowa, Porzeczkowa, Truskawkowa, Kowalska od nr 1 do 36, Wilkowska
21.09.2022 (za 2 dni)08:00 – 14:00Porąbka ulica Krańcowa.
21.09.2022 (za 2 dni)10:00 – 12:00Szczyrk ulica Malinowa, osiedle Pośrednie, osiedle Malinów.
22.09.2022 (za 3 dni)08:00 – 15:00Wilkowice ul. Topolowa od ul. Wyzwolenia do nr 32, Turystyczna od ul. Wyzwolenia do nr 10, Rzemieślnicza od ul. Wyzwolenia do nr 21, Klonowa, Orna od Wyzwolenia do nr 6, Tęczowa nr 1 (Piekarnia), Wyzwolenia od nr 128 do nr 165,
22.09.2022 (za 3 dni)08:00 – 08:30Wilkowice ul. Jesionowa, Pszenna, Świerkowa, Górska, Chabrowa, Wyzwolenia od nr 142 do nr 179, Ślusarska nr 2, 4, 6, 9, 13, 13a, 15, 19, Olchowa, Jeżynowa, Letniskowa, Zawiła nr 2, 4, 5, 8, Krucza nr 9, Malwowa, Bławatków, Gościnna, Krótka, Żytnia,
22.09.2022 (za 3 dni)08:30 – 18:00Wilkowice ul. Letniskowa, Jesionowa, Zawiła nr 2, 4, 5, 8, Krucza nr 9, Świerkowa, Górska, Wyzwolenia od nr 142 do 179, Ślusarska 2, 4, 6. 9, 13, 13a, 15, 19, Krótka, Żytnia,
22.09.2022 (za 3 dni)10:00 – 12:00Szczyrk ulica Grabowa, Wiślańska.
22.09.2022 (za 3 dni)18:00 – 19:00Wilkowice ul. Jesionowa, Pszenna, Świerkowa, Górska, Chabrowa, Wyzwolenia od nr 142 do nr 179, Ślusarska nr 2, 4, 6, 9, 13, 13a, 15, 19, Olchowa, Jeżynowa, Letniskowa, Zawiła nr 2, 4, 5, 8, Krucza nr 9, Malwowa, Bławatków, Gościnna, Krótka, Żytnia,
23.09.2022 (za 4 dni)08:00 – 11:00Międzyrzecze Górne ul Rudzicka od ul. Centralnej do nr 190, 314, 448, 550, Wapienicka od Centralnej do nr 59,
23.09.2022 (za 4 dni)08:00 – 15:00Jasienica ulica ul Strumieńska nr 459, 80b, 80a, 1051, 1086, 324, 1459, 1584,
23.09.2022 (za 4 dni)08:00 – 16:00Bestwinka ulica Sebastiana nr 7, 9,
23.09.2022 (za 4 dni)09:00 – 10:00Bestwinka ulica Floriana nr 26, 34A, 34B, 34C, 38A, Rzeczna od nr 2 do nr 6 i d nr 3 do nr 13, Sebastiana nr 5, 13, 15, 17, 19,
23.09.2022 (za 4 dni)15:00 – 16:00Bestwinka ulica Floriana nr 26, 34A, 34B, 34C, 38A, Rzeczna od nr 2 do nr 6 i d nr 3 do nr 13, Sebastiana nr 5, 13, 15, 17, 19,

Źródło: Tauron

Zobacz również..