Plan kolędy w Żywcu 2023/2024 – Parafia NNMP i Zabłocie

foto. Slawolot

Po okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku, parafie rozpoczynają tradycyjne wizyty duszpasterskie, znane również jako kolęda. Znany jest już szczegółowy plan kolęd dla mieszkańców Żywca.

Plan Kolędy w parafii NNMP w Żywcu

Data

Godz.

Rejon

Ksiądz

27 XII 2023

8:30

Góra Burgałowska od nr 2, ulice: Jaśminowa, Granitowa, Potockiego

Ks. Proboszcz

27 XII 2023

8:30

Ul. Nad Dworem, Do Kopca, Kocurowska do nru 71

Ks. Grzegorz

27 XII 2023

14:00

Ul. Pod Górą i Krótka

Ks. Mateusz

27 XII 2023

8:30

Ul. Beskidzka

Ks. Paweł

27 XII 2023

8:30

Ul. Wschodnia, Os. Na Wzgórzu, Gwiezdna

Ks. Marcin

27 XII 2023

8.30

Ul. Sienkiewicza i Śliżowy Potok

Ks. Bartosz

27 XII 2023

8.30

Os. 700 lecia 28

Ks. Zbigniew

27 XII 2023

8.30

Os. Parkowe 7 i 8

Ks. Krzysztof

28 XII 2023

8:30

Góra Burgałowska ulice: Dębowa, Jaworowa, Topolowa

Ks. Proboszcz

28 XII 2023

8:30

Ul. Kocurowska od nru 98, ul. Gajki, ul. Świerkowa, Pod Łyskę

Ks. Grzegorz

28 XII 2023

8:30

Ul. Nad Witem, ul. św. Wita

Ks. Mateusz

28 XII 2023

13:30

Os. Pod Grapą bl. 13

Ks. Mateusz

28 XII 2023

8:30

Ul. Jodłowa dokończenie od nr 135 p. Ryczkiewicz

Ks. Paweł

28 XII 2023

13:30

Ul. Liliowa, ul. Krokusowa

Ks. Marcin

28 XII 2023

8.30

Os. 700-lecia blok 34

Ks. Bartosz

28 XII 2023

8:30

Ul. Komorowskich – nr parzyste

Ks. Jacek

28 XII 2023

8:30

Os. Pod Grapą 6,7,8,9

Ks. Zbigniew

28 XII 2023

14:00

Os. Młodych 17, m.61-105

Ks. Zbigniew

28 XII 2023

13:30

Os. Parkowe 11

Ks. Krzysztof

29 XII 2023

8:30

Ul. Wichrowa (od Moszczanickiej), Plebańska, Wierchy, Sosnowa

Ks. Grzegorz

29 XII 2023

9:00

Ul. Poniatowskiego i Paderewskiego

Ks. Mateusz

29 XII 2023

14:00

Os. Pod Grapą bl. 10 i 11

Ks. Mateusz

29 XII 2023

8:30

Ul. Jodłowa (od ul. Beskidzkiej do nr 141 – p. Widzyk)

Ks. Paweł

29 XII 2023

8:30

Ul. Pogodna, za Górą, Stroma

Ks. Marcin

29 XII 2023

8.30

Ul. Lanckorona, Sienkiewicza numery parzyste nr 46 od wału

Ks. Bartosz

29 XII 2023

8:30

Ul. Habsburgów

Ks. Zbigniew

29 XII 2023

14:00

Os. 700-lecia 27

Ks. Zbigniew

29 XII 2023

8:30

Os. 700-lecia blok 1

Ks. Jacek

30 XII 2023

8:30

Ul. Grojec

Ks. Proboszcz

30 XII 2023

9:00

Ul. Powstańców Śląskich

Ks. Mateusz

30 XII 2023

14:00

Os. 700-lecia bl. 38

Ks. Mateusz

30 XII 2023

8:30

Os. 700-lecia bl. 23

Ks. Paweł

30 XII 2023

8:30

Ul. Komorowskich – numery nieparzyste – lewa storna od rynku

Ks. Marcin

30 XII 2023

8.30

Ul. Os. Młodych bl. 2

Ks. Bartosz

30 XII 2023

8:30

Os. 700-lecia bl. 26

Ks. Zbigniew

30 XII 2023

14:00

ul. Południowa 21,23,25,27,29

Ks. Zbigniew

30 XII 2023

8:30

ul. Kocurowska (od Kościoła) – dokończenie, Modrzewiowa, Cisowa

Ks. Jacek

30 XII 2023

8:30

Os. Parkowe bl. 19

Ks. Krzysztof

30 XII 2023

14:00

Os. Parkowe bl. 5 i 6

Ks. Krzysztof

2 I 2024

14:30

Ul. Kościuszki – numery parzyste

Ks. Paweł

2 I 2024

15:30

Plac Mariacki, Rynek

Ks. Marcin

2 I 2024

13:00

Ul  Jodłowa (od cmentarza do P. Uniwersał)

Ks. JAcek

3 I 2024

13:00

Os  Parkowe bl. 3

Ks. Proboszcz

3 I 2024

15:00

Ul. 700-lecia bl. 33 i ul. Południowa

Ks. Grzegorz

3 I 2024

14:30

Ul.  Kościuszki – numery nieparzyste

Ks. Paweł

3 I 2024

13:30

Ul. Słowicza i Jana

Ks. Krzysztof

4 I 2024

13:00

Os. Parkowe bl. 14

Ks. Proboszcz

4 I 2024

14:00

Os. 700-lecia bl. 2 m. od 1 do 60

Ks. Grzegorz

4 I 2024

13:00

Os. 700-lecia bl. 40

Ks. Paweł

4 I 2024

14:30

Os. 700-lecia bł. 8

Ks. Marcin

4 I 2024

14:45

Ul. Południowa bl. 19

Ks. Jacek

4 I 2024

13:00

Os. Parkowe bl. 13

Ks. Krzysztof

7 I 2024

14:00

Os. Parkowe 1

Ks. Zbigniew

7 I 2024

14:00

Os. Parkowe bl. 15

Ks. Krzysztof

8 I 2024

13:00

Os. 700-lecia bl. 30

Ks. Proboszcz

8 I 2024

14:00

Os. 700-lecia bl. 4 m. od 1 do 60

Ks. Grzegorz

8 I 2024

13:00

Ul. Bracka nr parzyste od najwyższego

Ks. Mateusz

8 I 2024

14:00

Ul. Folwark

Ks. Marcin

8 I 2024

14.00

Os. Młodych, blok 3

Ks. Bartosz

8 I 2024

16:00

Os. 700 lecia 22

Ks. Zbigniew

9 I 2024

14:30

Os. 700-lecia bl. 24

Ks. Paweł

9 I 2024

13:00

Al. Piłsudskiego

Ks. Jacek

10 I 2024

13:00

Os. Paderewskiego bl. 15 a

Ks. Proboszcz

10 I 2024

14:30

Os. 700-lecia bl. 35

Ks. Paweł

10 I 2024

14:00

Blok nr 21 przy ul. Folwarki blok nr 15 przy  ul. Komisji Edukacji Narodowej

Ks. Marcin

10 I 2024

15.00

Os. Młodych blok 4

Ks. Bartosz

10 I 2024

13:30

Ul. Legionów

Ks. Jacek

10 I 2024

13:00

Os. Młodych bl. 7

Ks. Krzysztof

11 I 2024

14:00

Os. 700-lecia bl. 4 m. od 61 do 105

Ks. Grzegorz

11 I 2024

13:00

Ul. Węglowa i ul. Piernikarska, ul. Ogrodowa i Witosa

Ks. Paweł

11 I 2024

14:30

Os. 700-lecia bl. 7

Ks. Marcin

11 I 2024

13:00

Os. Krasińskiego bl. 15 i 17

Ks. Krzysztof

12 I 2024

14:00

Ul. Wierzbowa

Ks. Marcin

12 I 2024

14.30

700-lecia bl. 2 numery: 61-105

Ks. Bartosz

12 I 2024

13.00

Ul. Paderewskiego 15 c

Ks. Zbigniew

12 I 2024

14:45

Ul. Podwale i Handlowa

Ks. Jacek

12 I 2024

14.00

Os. 700-lecia bl. 3 m. 1-60

Ks. Grzegorz

13 I 2024

11:00

Ul. Batorego i Kraszewskiego

Ks. Proboszcz

13 I 2024

8:30

Ul. Makowa i Irysowa

Ks. Grzegorz

13 I 2024

9:00

Os. 700-lecia bl. 39

Ks. Mateusz

13 I 2024

14:00

Os. Młodych bl. 14

Ks. Mateusz

13 I 2024

8:30

Os. 700-lecia bl. 14

Ks. Paweł

13 I 2024

8:45

Ul. Kasztanowa

Ks. Marcin

13 I 2024

8:30

Os. 700 lecia blok 3 numery: 61-105

Ks. Bartosz

13 I 2024

14.00

Os. Pod Grapą bloki: 1,2,3,4,5

Ks. Bartosz

13 I 2024

8:30

Os. Parkowe bl. 17 i 18

Ks. Krzysztof

13 I 2024

14.00

Os. Parkowe bl. 12

Ks. Krzysztof

14 I 2024

13:30

Os. 700-lecia bl. 36

Ks Grzegorz

14 I 2024

13.30

Ul. Wodna

Ks. Bartosz

14 I 2024

14.00

Os. Młodych bl. 5 i domy prywatne przy os. Młodych

Ks. Krzysztof

15 I 2024

14:00

Al. Wolności, al. Jana Pawła II, ul. Żeromskiego

Ks. Grzegorz

15 I 2024

13:00

Ul. Bracka nr nieparzyste od najwyższego

Ks. Mateusz

15 I 2024

14:00

Ul. Nad Markiem, Krakowska

Ks. Marcin

15 I 2024

14.00

Os. Młodych blok 17 do numeru 60

Ks. Bartosz

15 I 2024

16:00

Os. Parkowe 2

Ks. Zbigniew

16 I 2024

14:30

Os. Paderewskiego bl. 15 b

Ks. Paweł

16 I 2024

13:00

Os. 700-lecia bl. 25

Ks. Jacek

17 I 2024

15:00

Ul. Świętokrzyska – nry parzyste (od nru 2) i ul. Żeglarska

Ks. Grzegorz

17 I 2024

13:00

Os. 700 lecia bl. 13

Ks. Proboszcz

17 I 2024

14:30

Os. 700-lecia bl. 15 m. 1-45

Ks. Paweł

17 I 2024

15:00

Ul. Komonieckiego

Ks. Bartosz

18 I 2024

13:00

Os. 700 lecia bl. 37

Ks. Proboszcz

18 I 2024

14:00

Ul. Świętokrzyska – nry nieparzyste (od nru 1)

Ks. Grzegorz

18 I 2024

15:00

Ul. Krasińskiego, Słowackiego, Mickiewicza, Zamkowa, Młyńska, Sobieskiego, Zielona

Ks. Marcin

18 I 2024

14:45

Os. Młodych bl. 11

Ks. Jacek

18 I 2024

13:00

Os. 700 lecia bl. 12

Ks. Krzysztof

19 I 2024

14:30

Os. 700-lecia bl. 15 m. 46-75

Ks. Paweł

19 I 2024

14.30

Ul. Wiśniowa

Ks. Bartosz

19 I 2024

16:00

Os. 700 lecia 21

Ks. Zbigniew

20 I 2024

9:00

Os. Młodych bl. 15 m. od 1 do 60

Ks. Mateusz

20 I 2024

14:00

Os. Młodych bl. 15 m. od 61 do 105

Ks. Mateusz

20 I 2024

9:00

Ul. 700 lecia blok 29

Ks. Bartosz

20 I 2024

8:30

Os. 700 lecia 16 m. 1-45

Ks. Zbigniew

20 I 2024

14:00

Os. 700 lecia 16 m. 46-75

Ks. Zbigniew

20 I 2024

8:30

Os. Parkowe bl. 9

Ks. Krzysztof

20 I 2024

13:30

Os. 700 lecia bl. 6

Ks. Krzysztof

21 I 2024

14:00

Os. 700 lecia 31 i 32

Ks. Zbigniew

21 I 2024

14:00

Ul. Krasińskiego bl. 9

Ks. Krzysztof

21 I 2024

14:00

Kolęda dodatkowa

22 I 2024

13:00

Ul. Akacjowa

Ks. Mateusz

22 I 2024

14.30

Ul. Sienkiewicza – dokończenie od świateł do Rynku

Ks. Bartosz

22 I 2024

13:00

Os. Parkowe 10

Ks. Krzysztof

23 I 2024

13:00

Os. Młodych bl 13

Ks. Jacek

24 I 2024

13:00

Ul. Mała i 3 Maja

Ks. Proboszcz

24 I 2024

15:00

Ul. Sempołowskiej i Jagiellońska

Ks. Bartosz

25 I 2024

13:00

Os. Parkowe 4

Ks. Proboszcz

25 I 2024

14:30

Os. Młodych bl. 16

Ks. Jacek

26 I 2024

13:30

Os. Pod Grapą bl. 14

Ks. Mateusz

26 I 2024

13:00

Os. Pod Grapą bl. 12, m.1-45

Ks. Zbigniew

27 I 2024

8:30

Os. 700 lecia bl. 17 m. 1-75

Ks. Proboszcz

27 I 2024

9:00

Os. 700-lecia bl. 18 m. od 1 do 45

Ks. Mateusz

27 I 2024

14:00

Os. 700-lecia bl. 18 m. od 46 do 105

Ks. Mateusz

27 I 2024

8:30

Os. Pod Grapą 12, m. 46-90

Ks. Zbigniew

29 I 2024

13:00

Os. 700 lecia bl. 5

Ks. Proboszcz

Plan Kolędy w parafii św. Floriana Żywiec - Zabłocie

Środa, 27 grudnia

         Ks. Proboszcz: od 8.30 – Mleczarska, Konopnickiej i Wąska

         Ks. Michał: od 8.30 – Futrzarska od n. 1

         Ks. Robert: od 8.30 – Leśnianka: od str. Leśnej do n. 39

Czwartek, 28 grudnia

         Ks. Michał: od 8.30 – Garbarska i Rzeźnicza od Garbarskiej

         Ks. Robert: od 8.30 – Lelewela od obowdnicy

         Ks. Klaudiusz: od 8.30 – Wesoła od Persji do Wiaduktu i Piękna

Piątek, 29 grudnia

         Ks. Proboszcz: od 8.30 – Mochnackiego, Kochanowskiego n. niep. i Krzywa

         Ks. Michał: od 8.30 – Bielska i Dworcowa n. parz. 6 – 54

         Ks. Robert: od 8.30 – Rolnicza od obwodnicy

         Ks. Klaudiusz: od 8.30 – Os. Kabaty str. prawa od n. 41A

Sobota, 30 grudnia

         Ks. Proboszcz: od 8.30 – Os. Kochanowskiego bloki 6, 8, 10

         Ks. Michał: od 8.30 – Wałowa i Dworcowa n. niep. 1 – 49 bez n. 23

         Ks. Robert: od 8.30 – Za obwodnicą: Wyzwolenia, Lelewela,
             Rolnicza i Słoneczna

         Ks. Klaudiusz: od 8.30 – Podlesie od Szkoły do ul. Sezamowej włącznie

Wtorek, 2 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 14.00 – Zabłocka od n. 12 i Jasna

         Ks. Michał: od 14.00 – Ks. Prał. St. Słonki n. 33 – 43

         Ks. Robert: od 14.00 – Leśnianka od n. 37 dokończenie Nowa od końca i Polna

         Ks. Klaudiusz: od 14.00 – Podlesie n. 14-1, domy za obwodnicą i ul. Podmiejska

Środa, 3 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 14.00 – Os. Kochanowskiego bloki 2, 4

         Ks. Michał: od 14.00 – Ks. Prał. St. Słonki: n. 45 – 51 oraz 26, 22 i 24

         Ks. Robert: od 14.00 – Wyzwolenia od Fabryki

         Ks. Klaudiusz: od 14.00 – Wesoła od Wiaduktu do Świateł i Szkolna

Czwartek, 4 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 14.00 – Łęgowa od końca

         Ks. Michał: od 14.00 – Sadowa od n. 1

         Ks. Robert: od 15.00 – Słoneczna od obwodnicy

         Ks. Klaudiusz: od 14.00 – Przemysłowa od n. 25

Poniedziałek, 8 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 14.00 – Ludna od n.2 i Sportowa

         Ks. Robert: od 15.30 – Browarna n. parz. od n. 64 do Ronda

         Ks. Klaudiusz: od 14.00 – Graniczna, Stolarska i ulica Kabaty za Obwodnicą

Wtorek, 9 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 14.00 – Browarna od kościoła do Wiaduktu

         Ks. Michał: od 14.00 – 1 Maja i Spokojna

         Ks. Robert: od 14.00 – Michała i Browarna n. parz. od Browaru do n. 66

         Ks. Klaudiusz: od 12.00 – Nimasów od końca

Środa, 10 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 14.00 – Pawlusie i Tetmajera

         Ks. Michał: od 14.00 – Półkole od n. 14

         Ks. Robert: od 14.00 – Browarna n. niep. od Browaru do Ronda

         Ks. Klaudiusz: od 14.00 – Bielów od n. 30

Czwartek, 11 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 14.00 – Browar Kolonia n. 1-10

         Ks. Michał: od 15.00 – Dworcowa 23

         Ks. Robert: od 15.00 – Bloki przy Browarnej 80 A, B

         Ks. Klaudiusz: od 14.00 – Blok przy ul. Łącznej 28

Piątek, 12 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 14.00 – Browar Kolonia str. lewa  n. 11-25 oraz n. 54-58

         Ks. Michał: od 12.00 – Różana od n. 1

         Ks. Robert: od 13.00 – Harenda i Bloki przy Browarnej 80 C, D

         Ks. Klaudiusz: od 14.00 – Blok przy ul. Łącznej 29

Sobota, 13 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 8.30 – Podtorze od n.1, Wczasowa i Wypoczynkowa

         Ks. Michał: od 8.30 – Za Wodą od n. 57

         Ks. Robert: od 8.30 – Os. Zgoda str. prawa n. parz. 2 – 92

         Ks. Klaudiusz: od 8.30 – Łączna bez bloków

Poniedziałek, 15 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 14.00 – Browar Kolonia od n. 26 – dokończenie

         Ks. Robert: od 15.30 – Nowa od końca i Polna

         Ks. Klaudiusz: od 14.00 – Miła od końca

Wtorek, 16 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 14.00 – Piaskowa

         Ks. Michał: od 14.00 – Jana Kazimierza od n. 1 i Zacisze od n. 18

         Ks. Robert: od 14.00 – Os. Zgoda str. lewa n. niep. 77 – 1

         Ks. Klaudiusz: od 13.00 – Armii Krajowej od n. 54 i Fabryczna

Środa, 17 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 12.00 – Grojec-Niwy

Czwartek, 18 stycznia

         Ks. Klaudiusz: od 14.00 – Stawowa od n. 22

Piątek, 19 stycznia

         Ks. Michał: od 12.00 – Ks. Prał. St. Słonki n. 2 – 20 oraz 25, 27 i 29

Sobota, 20 stycznia

         Ks. Proboszcz: od 8.30 – Długa

         Ks. Michał: od 8.30 – Kolejowa i Łączki od końca       

         Ks. Klaudiusz: od 9.00 – Os. Kabaty str. lewa do bloków włącznie i ul. Kabaty
              przed Obw.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt