[Pilne] Rodzina z Radziechów straciła cały dobytek

Ogromne nieszczęście dotknęło 85-letnią kobietę wraz ze schorowanym synem i jej wnukiem. W wyniku pożaru jaki miał miejsce w gminie Radziechowy-Wieprz, stracili cały dobytek. Zbierane są środki na odbudowę ich domu. 

Kilka minut po 1 w nocy, strażacy zostali zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego. Ze względu na trudny leśny teren, samochody gaśnicze nie były w stanie dojechać na miejsce zdarzenia. Strażacy zbudowali ponad 300 metrową linie gaśniczą. Niestety mimo wysiłku i ogromnej ilości strażaków zaangażowanych w akcję, nie udało się ocalić domu rodziny z Radziechów. 

Więcej w naszym artykule:  TUTAJ

Aktualnie prowadzona jest zbiórka na rzecz poszkodowanych w pożarze.

“Ogromne nieszczęście dotknęło mieszkańców wsi Radziechowy w Gminie Radziechowy-Wieprz. W wyniku pożaru spłonął cały dom, zostały tylko zgliszcza. Rodzina straciła cały dorobek życia. 85 -letnia właścicielka, jej schorowany syn i wnuk w nocy, 28 września tego roku stracili dosłownie wszystko, zostali tylko z tym co mieli ubrane na sobie. Nie są w stanie udźwignąć tego problemu sami, dlatego prosimy POMÓŻCIE NAM UZBIERAĆ ŚRODKI ABY MOGLI NORMALNIE ŻYĆ I ODZYSKAĆ DACH NAD GŁOWĄ.”- Pisze, organizatorka zbiórki dla rodziny. 

Link do zbiórki: TUTAJ

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt