Piknik Rodzinny pod Dębowcem – bezpłatny koncert BARANOVSKi i Gooral! – PROGRAM

foto. FB BARANOVSKi

Stowarzyszenie Aglomeracja Beskidzka zaprasza na Piknik Rodzinny “Fundusze Europejskie. Nowa energia!” na Stoku pod Dębowcem w Bielsku- Białej. Wydarzenie uświetni koncert BARANOVSKi oraz Gooral.

Piknik Rodzinny pod Dębowcem w Bielsku-Białej

Już w najbliższą sobotę – 23 września o godz, 15:00 wystartuje Piknik Rodzinny, w trakcie którego wystąpi BARANOVSKi – pianista, autor tekstów, który od 2018 zdobywa listy przebojów oraz Gooral – pochodzący z Bielska – Białej producent muzyczny, który zasłynął dzięki oryginalnemu łączeniu muzyki elektronicznej, drum’n’bass i dubstepu z etniczną muzyką góralską.

Piknik Rodzinny “Fundusze Europejskie. Nowa energia!” to nie tylko koncerty, ale także wiele innych atrakcji. Dla tych, którzy lubią aktywny udział, przygotowano ciekawe warsztaty. Będzie można spróbować swoich sił w różnych dziedzinach, od rękodzieła po sztukę kulinarną. W trakcie wydarzenia odbędą się także spotkania z lokalnymi twórcami oraz ekspertami. Organizatorzy przygotowali również konkursy, w których będzie można wygrać ciekawe nagrody. Goście pikniku będą mieli również możliwość skorzystania z oferty kulinarnej w Strefie foodtrucków.       

Warsztaty w trakcie trwania Pikniku Rodzinnego

Planetarium Śląskie – warsztaty astronomiczne: tworzenie rakiet pneumatycznych oraz lunet do obserwacji słońca. Konkursy.

Bajka Pana Kleksa – warsztaty kreatywne: stwórz własny lampion, zawieszki oraz bransoletki z wykorzystaniem kolorowych koralików. Animacje i zabawy ruchowe

Snop Design – warsztaty: wyplatanie z wikliny koszyka, osłonki na doniczkę lub lampionu

Fundacja na zdrowie – warsztaty z wykładami na temat zdrowego odżywiania i dobrych nawyków żywieniowych

Fundacja Rozwoju Sportów Ekstremalnych i Niszowych Balans – warsztat z jazdy na deskach mountainboardowych, jazda na deskach elektrycznych oraz deskach z pilotem sterującym w dłoni.

Gminy i Miasta z naszego regionu również zaprezentują różnego rodzaju ciekawe warsztaty. Więcej szczegółów TUTAJ.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt