Piknik Naukowy w Klubie Papiernik

Już po raz drugi w klubie Papiernik, odbędzie się wyjątkowe święto nauki! Tegorocznym motywem przewodnim Pikniku Naukowego są dinozaury, archeologia i paleontologia!

Na uczestników, tych młodszych i ciut starszych, czeka moc niesamowitych atrakcji: m.in. warsztaty przyrodnicze o życiu nietoperzy, matematyczne, iluzjonistyczne, z tematu koncentracji i ćwiczenia pamięci. Dzieciaki będą mogły obejrzeć kieł i ząb mamuta, porozmawiać o pracy archeologa, paleontologa i o poszukiwaniu meteorytów.

O pełne brzuchy uczestników zadba Przystanek Zabłocie, a kusić będą także ciekawe i kolorowe stoiska, na których obkupić się będzie można w rzeczy z motywem dinozaurów. O kondycję najmłodszych zadbają ćwiczenia w ramach DinoJogi.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa figurek dinozaurów firmy Mattel, a także kącik dla dzieci z kolorowankami i malowaniem twarzy oraz gigantycznymi bańkami.

Finałem Pikniku będzie występ energetycznego Zespołu Czereśnie z Krakowa, który porwie wszystkich do tańca i zabawy w rytm punk rocka (początek koncertu o godz. 16:00)! Ale to nie wszystko – przyjdźcie, zobaczcie, skorzystajcie!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Organizatorem Pikniku Naukowego jest Żywiecka Fundacja Rozwoju – jest on częścią projektu „Zapraszamy do Zabłocia – zaPALamy do działania” współfinansowanym ze środków RPOWŚL na lata 2014-2020 Europejski Fundusz Społeczny oś priorytetowa IX. Włączanie społeczne działanie 9.1. Aktywna integracja. 

źródło/foto UM Żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt