Piknik 800+ w Czechowicach-Dziedzicach. Bogaty wachlarz atrakcji dla każdego.

piknik 800+ czechowice-dziedzice
foto. Małopolski Urząd Wojewódzki

Już jutro w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się Piknik Rodzinny 800+. To okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w otoczeniu przyrody, czerpiąc radość z fascynujących atrakcji.

Rodzinny Piknik 800+ w Czechowicach-Dziedzicach- ATRAKCJE

Pszczoły pełnią kluczową rolę w naszym ekosystemie, a ich życie to niezwykła podróż przez tajniki natury. Warsztaty pszczelarskie to okazja, by zgłębić nie tylko tajemnice życia pszczół, ale także zrozumieć, dlaczego są tak istotne dla naszego środowiska. Ekolodzy i pasjonaci przyrody znajdą tu wiele cennych informacji.

Piknik Rodzinny 800+ to nie tylko okazja do nauki i edukacji, ale także do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla fanów aktywności fizycznych przewidziano liczne konkursy i zabawy.

W ramach szerokiego wachlarza piknikowych atrakcji, wyróżnia się festiwal baniek mydlanych, który przeniesie uczestników w magiczny świat unoszących się w powietrzu kolorowych bańek. Dla najmłodszych przygotowano również wyjątkowy spektakl plenerowy, malowanie buziek i dmuchany plac zabaw.

Na terenie wydarzenia nie zabraknie darmowych pysznych przekąsek, takich jak wata cukrowa, orzeźwiająca lemoniada i chrupiący popcorn.

Piknik Rodzinny 800+ odbędzie się już jutro 8 września o godz.14.00 w Parku Północ w Czechowicach-Dziedzicach!

Źródło: ŚUW w Katowiacach

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry