Pijani mężczyźni awanturowali się pod znanym bielskim lokalem. Doszło do aktu wandalizmu.

foto. Grawitacja

Noc z soboty na niedzielę przyniosła niepokojące wydarzenia w bielskim lokalu rozrywkowym “Grawitacja”. Dwaj nietrzeźwi mężczyźni, którym odmówiono wejścia do lokalu z powodu późnej godziny, postanowili zemścić się, niszcząc mienie. Sprawcy zostali schwytani przez policję, a lokal poniósł poważne straty.

Awantura pod lokalem Grawitacja w Bielsku-Białej

Po godzinie 2:00 w nocy, dwaj mężczyźni w wieku 29 i 30 lat próbowali dostać się do popularnego lokalu “Grawitacja”, lecz obsługa odmówiła im wejścia, ponieważ lokal był już zamknięty. Rozgniewani napastnicy postanowili zemścić się na właścicielach. Chwycili za lampę i używając jej jako narzędzia, powybili szyby w oknach, powodując poważne szkody. Ponadto, istnieje podejrzenie, że również drzwi wejściowe sąsiedniej kamienicy zostały uszkodzone podczas tego incydentu.

Na szczęście interwencja policji była błyskawiczna. Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce i zatrzymali agresywnych wandali. Mężczyźni byli w stanie nietrzeźwości w momencie popełnienia czynu. Dzisiaj usłyszą zarzuty zniszczenia cudzej własności.

Skutki i straty incydentu

Straty wynikłe z tego aktu wandalizmu oszacowano na około 5 tysięcy złotych. Właściciele lokalu poinformowali o zdarzeniu na swoich mediach społecznościowych, wyrażając smutek i rozczarowanie postępowaniem sprawców.

CZYTAJ WIĘCEJ:

źródło: bielsko.biala.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry