Pierwszy w historii Beskid Bike Fest w Bielsku-Białej. Na scenie wystąpi Grubson

beskid bike fest 2023 bielsko-biała

Już 26-27 sierpnia w Bielsku-Białej spotkają się wszyscy entuzjaści dwóch kółek. Pierwsza w swoim rodzaju impreza – Beskid Bike Fest – jest efektem połączenia sił trzech renomowanych organizacji: Happy Bike Beskidy, Enduro Trails oraz Joy Ride. To wydarzenie obiecuje niezapomniany weekend pełen ekscytujących zawodów, niesamowitych pokazów rowerowych oraz możliwości testowania najnowszego sprzętu. 

Beskid Bike Fest 2023 Bielsko Biała - Targi, Zawody i Pokazy Rowerowe

Beskid Bike Fest to przede wszystkim niepowtarzalna okazja do zwiedzenia targów Joy Ride Expo, które zapewnią ci dostęp do ponad 30 stoisk z rowerami testowymi, niezbędnym sprzętem oraz modną odzieżą sportową. To raj dla pasjonatów, którzy chcą zanurzyć się w świecie innowacji rowerowych. 

Na terenie pumptracka odbędą się zawody dla dzieci, a dorośli będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na trasach Enduro Trails.

Beskid Bike Fest gościć będzie również prawdziwych mistrzów rowerowego świata. Dawid Godziek, polski zawodnik freestyle BMX, oraz Kamil Kobędzowski, gwiazda światowej sceny MTB Stunt i organizator nieoficjalnych Mistrzostw Świata w swojej dyscyplinie.

Organizatorzy Beskid Bike Fest wiedzą, że dobre brzmienie towarzyszy najwspanialszym chwilom. Dlatego też na scenie pojawi się popularny polski raper Grubson

Beskid Bike Fest to jednak nie tylko wyścigi i pokazy. To także miejsce, w którym początkujący rowerzyści mogą zasięgnąć porad doświadczonych instruktorów i wziąć udział w inspirujących warsztatach. Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostaną specjalne konkursy i zajęcia, które rozbudzą w nich miłość do dwóch kółek.

Program Imprezy:

26 sierpnia
7.00 – 17.00 – zawody Garmin Enduro Trails
18.00 – ogłoszenie wyników i dekoracja
pokazy dirt jumping 13.00, 15.00, 17.00, 19.30, 21.30
14.00 – 15.00 – warsztaty cukiernicze z Piekarnią Cukiernią Bronowscy
19.00 Alien x Bubas – Hip Hop Showcase
20.00 – 21.30 koncert Grubsona
21.30 pokaz finałowy dirt jumping wraz z fire show
22.00 – 2.00 – impreza dj – prowadzący Alien & Bubas

27 sierpnia
10.30 – rowerowe zawody dla dzieci – Riders Lodge Pumptrack Race – Eco Sport
pokazy stunt MTB: Kamil Kobędzowski finalista Mam Talent 14.00, 15.00, 16.00

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt