Pierwsze podium Tymka Kucharczyka w GB3!

17-letni kierowca formuły, pochodzący z Łodygowic – Tymek Kucharczyk, wywalczył swoje pierwsze podium w brytyjskiej serii GB3.

Tymek Kucharczyk - Młody kierowca z Łodygowic

17-letni kierowca z Łodygowic, Tymek Kucharczyk, który w ubiegłym roku brał udział w Mistrzostwach Hiszpańskiej serii Formuły 4, odniósł znakomite wyniki. W klasyfikacji generalnej zajął wysokie trzecie miejsce. W tym sezonie startuje w brytyjskiej serii GB3, wcześniej znanej jako angielska Formuła 3.

Dziś w sieci pojawiły się świetne informacje! Tymek wywalczył swoje pierwsze podium w brytyjskiej serii GB3 na belgijskim torze “Circuit de SpaFrancorchamps”.

“W końcu się doczekaliśmy! Po starcie Polak wykazał się dobrym refleksem i antycypacją, dzięki czemu już na pierwszym okrążeniu w zakrętach Les Combes wskoczył na 3. miejsce, które utrzymał do samej mety”- można przeczytać na profilu FB młodego kierowcy.