Patryk Bodzek wicemistrzem świata

Reprezentant Stowarzyszenia Kick-Boxingu Beskid Dragon Patryk Bodzek został wicemistrzem świata podczas rozegranych 30 września – 9 października Lido di Jesolo we Włoszech mistrzostwach świata dzieci, kadetów i juniorów w kickboxingu.

W mistrzostwach uczestniczyło 1.909 zawodników (2.545 startów) z 63 krajów. W klasyfikacji generalnej polska – najliczniejsza – reprezentacja (162 zawodników) zajęła 5. miejsce.

7 zawodników Stowarzyszenia Kick-Boxingu Beskid Dragon uplasowało się na następujących miejscach:

Patryk Bodzek – wicemistrz świata, junior starszy- full-contact 57 kg;
Oliwia Czader – brązowa medalistka, junior -kick-light 55 kg, 17. miejsce light-contact, 55 kg;
Wiktoria Sacher – brązowa medalistka, kadet starszy, kick-light +65 kg, 9. miejsce light-contact +65 kg;
Konrad Wiśniewski – brązowy medalista, kadet starszy, kick-light 42 kg;
Julian Graboś – 5. miejsce, junior-kick-light 74 kg, 9. miejsce junior-light-contact 74 kg;
Martyna Wiśniewska – 5. miejsce, kadet starszy-light-contact  50 kg, 9. miejsce kick-light 50 kg;
Gracjan Herman – 17. miejsce, kadet starszy ,kick-light 57 kg.