Park Handlowy w Żywcu – wiadomo jakie będą sklepy!

W ostatnich miesiącach mieszkańcy Żywca byli świadkami intensywnych prac budowlanych w sąsiedztwie supermarketu Kaufland. Teraz, gdy prace przy budowie pierwszego parku handlowego w mieście zbliżają się do końca, ujawniają się szczegóły dotyczące sklepów, które zagoszczą w nowym obiekcie.

Park Handlowy Aura Park w Żywcu

Od początku lipca zeszłego roku na terenie pomiędzy supermarketem Kaufland, a stadionem żywieckiej Koszarawy trwały prace budowlane. Lokalna społeczność była ciekawa, co dzieje się na obszarze, który dotychczas pozostawał niezagospodarowany.

Teraz, na tym obszarze dobiega końca budowa pierwszego w Żywcu parku handlowego, który wyróżnia się od typowych galerii handlowych. Obiekt o powierzchni około 3.000 m2, charakteryzujący się brakiem części wspólnych i bezpośrednim wejściem od strony parkingu, będzie gospodarować kilka sklepów.

Wśród potwierdzonych już najemców parku handlowego znajdują się takie sklepy jak: Media Expert, Rossmann, Pepco, Martes Sport, Świat Prasy, sklep zoologiczny Maxi Zoo oraz drogeria DM.  

Inwestycją kieruje spółka Terg, która buduje “budynek usługowy wraz z infrastrukturą techniczną oraz przebudową kanalizacji deszczowej.”

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt