Pani Agnieszka Mrowiec z Gminy Koszarawa obchodziła 100-lecie urodzin

Agnieszka Mrowiec 100-lecie urodzin

Pani Agnieszka Mrowiec z Gminy Koszarawa 16 stycznia obchodziła 100-lecie swoich urodzin. Tylko nielicznym jest dane doczekać się takiego jubileuszu.

100-lecie Pani Agnieszki Mrowiec z Koszarawy

“100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego jubileuszu doświadczyła Pani Agnieszka Mrowiec, która dzisiaj, 16 stycznia 2023r., obchodzi swoje 100 urodziny. Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Koszarawa Pan Czesław Majdak i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Małgorzata Wawrzyniak-Kępka.
Pan Wójt w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożył najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha i Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata życia spędzone w gronie rodziny i bliskich. Wręczył list gratulacyjny, kwiaty, prezent oraz tort. Przekazał także życzenia od Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego. Pani Agnieszka pomimo swego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonała pamięcią, w domu otoczona jest miłością i dobrą opieką. Z wielkim wzruszeniem dziękowała za życzenia i odwiedziny. Jubileusz Pani Agnieszki to także wielka duma dla mieszkańców oraz władz samorządowych Gminy Koszarawa.”-pisze, Gmina Koszarawa. 

foto Gmina Koszarawa

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt