Osoba przygnieciona przez ciągnik – nie żyje.

Dzisiaj po południu w gminie Ujsoły doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Jego życia nie dało się uratować. 

Do śmiertelnego zdarzenia doszło dzisiaj o godz. 12:20 w Soblówce. Jak poinformował nas oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Żywcu Tomasz Kołodziej – Mężczyzna podczas transportu drzewa z lasu, podjeżdżając pod wzniesienie, doprowadził do wywrócenia pojazdu, w wyniku czego został przygnieciony. 51-latek doznał poważnych obrażeń ciała. Mimo podjętej reanimacji przez ratowników medycznych, życia mężczyzny nie dało się uratować. Na traktorze jechała również druga osoba, na szczęście nie została poszkodowana. 

Z kolei w Radziechowach w okolicach ul. Bielów ok. godz. 11:40 doszło do podobnego zdarzenia. Kierujący zjeżdżając z góry na łuku drogi, utracił panowanie nad ciągnikiem, w wyniku czego pojazd dachował i przygniótł mężczyznę. Dwójka pozostałych pasażerów zdążyła wyskoczyć z pojazdu. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala, celem ustalenia obrażeń. Zdarzenie zakończy się prawdopodobnie mandatem. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt