Oscypek Fest 2023 – PROGRAM

Oscypek Fest 2023

27 maja w Amfiteatrze pod Grojcem odbędzie się kolejna edycja “OscypekFest”. Organizatorzy zapowiedzieli aż 10 godzin gorącej muzyki! Wiemy kto zagra w tym roku oraz jaki będzie program imprezy.

Oscypek Fest 2023

Od 2005 w sezonie letnim organizowane jest wydarzenie pt. „OscypekFest”, podczas którego powstaje „Największy Ser Góralski Na Świecie”. Corocznie imprezę odwiedzają tysiące ludzi i jest to jedna z największych wydarzeń na Podbeskidziu.

OscypekFest, to projekt którego zasadniczą częścią jest promocja najbardziej oryginalnego produktu góralskiego – oscypka , a także tradycji żywieckiej. Impreza adresowana jest nie tylko dla górali produkujących sery góralskie, przedsiębiorstw związanych z produkcją serów, mieszkańców Beskidów, ale także dla ludzi świata polityki, kultury, nauki, biznesu i mediów, którzy mają bezpośredni wpływ na kultywowanie ludowych tradycji oraz wdrażanie nowych rozwiązań w rejonach atrakcyjnych turystycznie.

OscypekFest jest również okazją do wytworzenia – największego „Mega Sera Góralskiego” na świecie, który  zrobiony jest przez miejscowych górali i Kapelę PIECZARKI.

Przypomnijmy, że podczas pierwszej edycji imprezy zrobiony został największy ser pasterski na świecie o wadze 7.5 kg! a z roku na rok pobijane są kolejne rekordy. 

Oscypek Fest 2023- PROGRAM

W programie 10 godzin muzyki na festiwalowej scenie
 
12.00 – Zapalenie tradycyjnej góralskiej watry w szałasie
13.00 – Folker-Fest wraz z pokazami “Zbójnickimi” Bractwa Zbójników spod Babiej Góry
14.00 – prezentacja produktów pasterskich i wyrobów lokalnych
15.00-22.00 – koncerty tegorocznych artystów. 
22.00 – dyskoteka z Radiem Bielsko
 
Obok sceny:  Bacówka, pokazy Zbójników, prezentacje sztuki regionalnej i wyrobu serów górskich!

Oscypek Fest 2023 - ARTYŚCI

Tegoroczna edycja będzie bez wątpienia wyjątkowa. “Na festiwalowej scenie rozbawią was jedne z największych gwiazd rytmów disco, a ich hity zagwarantują udaną zabawę – DEFIS, AFTER PARTY, LONG&JUNIOR, D-BOMB, NORBI, ARTEZ, MIŁY PAN oraz dyskoteka z Radiem Bielsko” – można przeczytać na profilu FB, organizatorów OscypekFest.

Bilety do nabycia: tutaj

foto: OscypekFest

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry