Okradał swoich kolegów w pracy – usłyszał 17 zarzutów !

Policjanci bielskiej komendy zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku na terenie szatni pracowniczej kopalni PG Silesia w Czechowicach-Dziedzicach dokonywał kradzieży portfeli i telefonów komórkowych swoich kolegów, a następnie przy użyciu skradzionych kart płatniczych dokonywał zakupów w sklepach z artykułami spożywczymi.

Mężczyzna dokonywał kradzieży w Silesi w Czechowicach-Dziedzicach

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który na przełomie marca i kwietnia w szatni pracowniczej znajdującej się na terenie kopalni Silesia w Czechowicach-Dziedzicach, po uprzednim zerwaniu kłódek zabezpieczających dokonywał kradzieży pieniędzy, kart płatniczych, telefonów komórkowych, dokumentów oraz innych drobnych przedmiotów, należących do pracowników. Złodziej następnie za pomocą skradzionych kart płatniczych, przełamując elektroniczne zabezpieczenia dostępu, dokonywał zakupów w sklepach spożywczych na terenie Czechowic-Dziedzic. Policjanci zajmujący się serią włamań bardzo szybko na podstawie własnych ustaleń oraz zabezpieczonego monitoringu sklepowego ustalili dane sprawcy. Zaskoczonego mężczyznę zatrzymali w drodze do pracy.

Przedstawiono mu łącznie 17 zarzutów kradzieży z włamaniem, a w trakcie przesłuchania przyznał się do popełnienia tych przestępstw i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Za przestępstwa, których się dopuścił,  grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry