Oficjalnie: Tomasz Adamek wznawia karierę. Wystąpi na Fame MMA

foto: TVP SPORT

Tomasz Adamek – nazwisko, które kojarzy się z niezapomnianymi chwilami polskiego boksu zawodowego. Po pięciu latach spędzonych na emeryturze, legenda postanowiła wrócić.

Powrót Tomasza Adamka do sportów walki

Ostatni pojedynek Tomasza Adamka na bokserskim ringu miał miejsce w październiku 2018 roku. Niestety, nie był to dla niego udany występ, bowiem przegrał z amerykańską nadzieją boksu, Jarrellem Millerem. Po tej porażce, Adamek zdecydował się na zasłużoną emeryturę. Przez długi czas skupiał się na innych pasjach, lecz sportowa dusza nigdy nie opuszczała go na stałe.

Mówiło się o powrocie Tomasza Adamka do ringu. Spekulowano o walce pożegnalnej i nawet o pojedynku na gołe pięści z “Popkiem”. Jednak teraz wiemy, że powrót będzie miał zupełnie inny wymiar.

Tomasz Adamek na Gali Fame MMA

Niespodziewana wiadomość obiegła świat sportu – Tomasz Adamek pojawi się na gali Fame MMA. Ogłoszenie to nastąpiło podczas otwarcia Fame Friday Arena 2 w Szczecinie. Na ten moment nie ma informacji na temat przeciwnika, formuły walki, ani nawet dokładnego miejsca pojedynku. Wiadomo jednak, że powrót Tomasza Adamka będzie miał miejsce w 2024 roku, w którym stoczy dwie walki.

Powrót Tomasza Adameka na galę Fame MMA to kolejny dowód na to, że ta organizacja sięga po największe legendy sportu. Wcześniej na ich arenach występowali już tacy zawodnicy jak Marcin Wrzosek, Borys Mańkowski, Norman Parke, Kamil Łaszczyk i Tomasz Gromadzki.

Fame MMA to nie tylko miejsce dla zawodników z dziedziny sportów walki. Na ich arenach występują także przedstawiciele innych dyscyplin sportowych, takie jak Robert Karaś czy Piotr Lisek.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt