Obok Bielska znaleziono kolejne ciała – jest ich już dziesięć!

zwłoki w Bielowicku
Emergency lights flashing on top of a Polish Police ("Policja") patrol car in evening scsnery

Przez kilka dni dziesiątki policjantów, w tym CBŚP, prowadziło czynności w dawnej owczarni w Bielowicku. Według nieoficjalnych ustaleń portalu Beskidzka24.pl, na terenie posesji znaleziono ok. dziesięciu ciał.

W Bielowicku odnaleziono ok. dziesięciu ciał

Przypomnijmy, w nocy z czwartku na piątek (z 30 na 31 marca), na terenie prywatnej posesji w Bielowicku śledczy odnaleźli ciało mężczyzny. Zwłoki miały zostać umieszczone w beczce, a następnie zakopane pod ziemią. Mężczyzna jeszcze w zeszłym roku był widziany żywy.

W poniedziałek, 3 kwietnia do Bielowicka przybyło kilkudziesięciu policjantów i liczne zastępy straży pożarnej wyspecjalizowane w poszukiwaniach. Teren posesji jak i najbliższe okolice zostały przeczesane przez psy tropiące i specjalistów z zakresu poszukiwań. Pisaliśmy o tym tutaj. Według nieoficjalnych ustaleń portalu Beskidzka24.pl, na terenie posesji znaleziono ok. dziesięciu ciał, część z nich miała nosić ślady po ranach postrzałowych. Wiele wskazuje na katowanie. Jak się okazuje, nie była to jedyna akcja przeprowadzona przez CBŚP w regionie w ostatnich dniach. W Górkach Wielkich, także szukano ciał.

Początkowo sprawę prowadziła Prokuratura Rejonowa w Cieszynie, a nie Bielsko-Biała Północ, której obszar gminy Jasienica podlega terytorialnie. Aktualnie śledztwo przejęła już Prokuratura Krajowa (wydział zamiejscowy w Katowicach).

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt