Obchody święta Policji Bielsko-Biała

W dniu 29 lipca br. o godz. 11:00 w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 odbędą się wojewódzkie obchody Święta Policji oraz 100 rocznicy powstania Policji Województwa Śląskiego. Jest to okazja, aby awansować policjantów na wyższe stopnie, wyróżnić najbardziej zasłużonych i nagrodzić ich za zasługi. Serdecznie zapraszamy policjantów, pracowników cywilnych Policji wraz z rodzinami oraz media do udziału w uroczystości.

Do udziału w naszej uroczystości serdecznie zapraszamy policjantki, policjantów i pracowników cywilnych Policji oraz funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych wraz z rodzinami. Zapraszamy sympatyków Policji oraz młodzież i dzieci, które będą mogły z bliska przyjrzeć się policyjnemu ceremoniałowi. Nasze zaproszenie kierujemy również do przedstawicieli mediów – dziennikarzy wraz z fotoreporterami oraz operatorami kamer.


Ponadto serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą w intencji policjantów, pracowników Policji i ich rodzin, która zostanie odprawiona w dniu 31.07. 2022 r. o godz. 11.00 w Parafii Wojskowej Miłosierdzia Bożego w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej 29 (teren JW).

Źródło bielsko-biala.policja.gov.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt