Nowy sklep Action w Ustroniu – otwarcie już w najbliższych dniach

Action w Szczecinie foto. Szczecin się zmienia

Action, najszybciej rozwijająca się sieć dyskontów niespożywczych w Europie, kontynuuje swoją ekspansję w Polsce. Marka zagości tym razem w Ustroniu, otwierając swój pierwszy sklep w tym mieście. Będzie to kolejna lokalizacja marki w Polsce, wzmacniająca dalszy rozwój sieci sklepów jeszcze w tym roku.

Sieć Action dba o ciągły rozwój

Action chce, aby zrównoważone produkty były dostępne dla każdego. Jako wiodący detalista wśród dyskontów, marka czuje się odpowiedzialna za ciągłe ulepszanie swoich produktów, optymalizację łańcucha dostaw i ograniczanie emisji CO2. Produkty są ulepszane poprzez zmniejszenie ich śladu węglowego i zwiększenie ich cyrkularności. Już 92% drewnianych produktów Action i 90% bawełnianych jest pozyskiwanych w sposób bardziej zrównoważony. Marka planuje zrealizować swój cel 100% zrównoważonego pozyskiwania tych materiałów już w 2024 roku.

Otwierając kolejny sklep w Polsce, tym razem w Ustroniu, jesteśmy o krok dalej w rozwoju Action w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że nowi klienci z przyjemnością będą odkrywać nasz stale zmieniający się asortyment w najniższej cenie – komentuje Paweł Essel, Dyrektor Generalny Action w Polsce. – Wybierając lokalizację nowych sklepów, zwracamy uwagę na to, gdzie będą się znajdować. Dobry dojazd, wygodny parking, a także bliskość centrum miasta lub znanego już centrum handlowego sprawiają, że nasze sklepy wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją, często znaną i lubianą przez okolicznych mieszkańców – dodaje Paweł Essel.

Posiadając ponad 2 300 sklepów w Europie, Action zatrudnia już 68 000 pracowników, z czego ponad 5 750 dołączyło do firmy w latach 2021-2022. W Polsce liczba pracowników przekracza już 3 300 osób. Wraz z otwarciem nowego sklepu w Ustroniu, Action tworzy łącznie 12 nowych miejsc pracy.

Sklep Action w Ustroniu - otwarcie 3 lutego

Już od 3 lutego mieszkańcy Ustronia i okolic będą mogli skorzystać z niepowtarzalnej formuły Action: 6 000 dobrej jakości produktów w 14 kategoriach produktowych (od zabawek i rękodzieła po artykuły gospodarstwa domowego, ogrodnictwa, majsterkowania i żywności) w najniższej możliwej cenie. Action oferuje zaskakujący asortyment – co tydzień na półkach pojawia się 150 nowych produktów, a ponad 1500 produktów jest wycenionych na mniej niż 5 PLN. Średnia cena wszystkich produktów wynosi natomiast mniej niż 10 PLN.

Nowy sklep Action w Ustroniu zajmie powierzchnię 897 metrów kwadratowych i będzie zlokalizowany przy ul. Księdza Ludwika Kojzara 3. Na odwiedzających czekać będzie 40 darmowcyh miejsc parkingowych. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Źródło: materiały prasowe

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt